Quality Manager | Poveďte menší tím kvalitárov!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
1 800 - 2 300 EUR/mesiacod 1800 - 2300 EUR / Brutto (v závislostí od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vaša zodpovednosť pri aktívnej spolupráci nábehu nových projektov z hľadiska kvality.
*Komunikácia so zákazníkmi a riešenie zákazníckych reklamácii.
*Povediete tím cca 6 kvalitárov a dohliadnete na ich zaučenie pri dodržiavaní štandardov kvality vo výrobe.
*Zabezpečenie prevencie proti chybám, spôsoby nápravy chybovosti a ich odstránenie.
*Reportovať budete priamo manažmentu spoločnosti ohľadom úrovne kvality výroby, kvality nezhôd a príčin nízkej kvality výroby.

*Stabilné pracovné miesto v medzinárodnej spoločnosti.
*Príjemné pracovné prostredie, vlastná a zároveň chutná jedáleň.
*13-ty plat a každoročnú valorizáciu platu.
*Nástupný bonus.
*Vernostný bonus už po 1. odpracovanom roku.
*Prítomnostný bonus a kvartálne bonusy za splnenie cieľov.
*Príspevok na cestovanie alebo presťahovanie za prácou a iné.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Oblasť kvality z výrobného prostredia je Vám natoľko blízka, že ste mali možnosť viesť menší tím podriadených? Našli ste sa v pozícii leadra a chcete nadobudnúť nové a bohatšie skúsenosti?

Automotive je všade okolo nás, táto pozícia je však pre ELEKTROTECHNICKÝ PRIEMYSEL a tím kvalitárov čaká na skúsenú ruku Vás a síce MANAŽÉRA KVALITY!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

5

*SŠ/VŠ preferujeme technický smer ideálne elektro.
*Skúsenosti na pozícii inžiniera kvality v strojárstve, elektro a zároveň s vedením menšieho tímu.
*Svet kvality by mal byť tým Vašim a preto oceníme Váš zápal pre túto oblasť.
*Angličtina? Jasné, tá je potrebná pri komunikácii do zahraničím.
*Ak všetko sedí, tak smelo do toho, radi Vás spoznáme.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3639594  Megjelentetés dátuma: 12.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 800 - 2 300 EUR/mesiacod 1800 - 2300 EUR / Brutto (v závislostí od skúseností)