Odštartuj kariéru absolventa elektrotechniky!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Mzdové podmienky (brutto)
od 1100 EUR / Brutto (v závislostí od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Všetko záleží od toho, akým smerom sa chceš uberať v rámci elektriky/výkonovej elektroniky.
*Stretol si sa počas štúdia na VŠ s návrhom a optimalizáciou elektrických obvodov, prípadne programovaním mikrokontrolérov?
*A čo DPS? Tvorba jednoduchších obvodov, prípadne skúsenosť s ARDUINO?
*Možno, že ťa na škole oslovili digitálne signálové procesory, znalosť štruktúry mikroprocesorov.
*Alebo Ťa za srdce chytilo programovanie v jazyku C a rád by si získal skúsenosti z praxe?
*Čokoľvek Ťa z horeuvedených riadkov oslovilo a si zvedavý čo Ti táto práca môže priniesť - daj nám o sebe vedieť!

* Dostaneš možnosť naskočiť do vlaku praxe a získať bohaté skúsenosti vo svete výkonovej elektroniky!
* Pracuj Flexi!
* Na príspevok pre dopravu / dochádzanie sme tiež mysleli.
* Firemné podujatia obohatené o veselú partiu kolegov, možnosť uplatniť svoje nápady.
* Podporíme Ťa pri jazykovom vzdelávaní a máme v zálohe aj ďaľšie motivujúce benefity.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Končí sa Ti 5 ročné vysokoškolské štúdium elektrotechniky a rozhliadaš sa, ktorým smerom "odpáliš" svoju kariéru?
Elektrika je Tvoj vesmír, obvodové schémy máš zo školy naštudované a rád by si získal prvé praktické skúsenosti?

Tak jednoducho si napíš životopis a pošli ho priamo k nám!
Radi Ťa spoznáme!

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*VŠ elektrotechnika so zameraním na elektriku, výkonovú elektroniku - pozícia je vhodná pre absolventov prípadne juniorov s krátkou praxou.
*Znalosť elektrických schém, elektro obvodov, prípadne programovaním v jazyku C.
*Angličtiny sa netreba báť - prípadne ju vylepšíš na jazykových kurzoch u nás.
*Záujem a hobby v elektrotechnike, výkonovej elektronike.
*Chuť na sebe pracovať, realizovať svoje nápady.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3622457  Megjelentetés dátuma: 15.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1100 EUR / Brutto (v závislostí od skúseností)