Stojte pri zrode niečoho nového | Konštruktér vo vývoji (automotive)

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 800 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*V prvom rade je dôležité spomenúť, že budete navrhovať nové dizajny dielov v programe CATIA a úzko spolupracovať s oddelením nákupu či plánovaním výroby.
*Budete mať na starosti prípravu technickej dokumentácie k navrhovaným dielom a úzko konzultovať možné zavedenie zmien či úprav.
*Bavia Vás simulácie, či výpočty? Výborne, určite ich na tejto pozícii využijete!
*Budete dôležitou súčasťou vývojového tímu.

Ste šikovný absolvent v oblasti konštrukcie automobilov, alebo máte už niekoľkoročnú prax v odbore?
Konštrukcia je to jediné čo chcete robiť a chcete v tom byť stále lepší a lepší?
Pošlite nám Váš životopis!
Tu nejde len tak o denný stereotyp kde budete navrhovať vždy rovnaké produkty.
Tu budete pôsobiť vo vývojovom centre, kde bude Vaša kreativita a technické myslenie vyžadované a hlavne vypočuté.

*Okrem zaujímavého platového ohodnotenia Vás čaká nespočetné množstvo benefitov, z tých finančných môžme spomenúť dochádzkový bonus, podporu relokácie, odmena za doporučenie nového zamestnanca.
*Fitness centrum, moderná a kvalitná kantína s výborným jedlom, čo je viac?
*Nečakajte nudnú skostnatenú firmu, tento zamestnávateľ má kopec aktivít kde sa budete môcť vyžiť, či už kultúrne akcie, športový deň, zaujímavé teambuildingy.
*Každému je jasné, že psychohygiena je dôležitá pre podanie dobrého výkonu v práci a preto dostanete ako ďaší bonus 5 dní dovolenky nad rámec zákona.
*Chcete si zlepšiť angličtinu/nemčinu, nech sa páči, na jazykových kurzoch si "pospíkujete" až až.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Ste šikovný absolvent v oblasti konštrukcie automobilov, alebo máte už nejakú prax v odbore?
Tu nejde len tak o denný stereotyp kde budete navrhovať dookola rovnaké produkty.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

konštrukcia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*Nemali by Vám chýbať skúsenosti s konštruovaním v programe CATIA v oblasti automotive, ideálne aspoň 1 rok, no šikovným absolventom dvere rozhodne nezatvárame.
*Máte znalosti v segmente kovov, či plastov v oblasti automotive? Je to pre nás veľké plus.
*Bez komunikatívnej angličtiny sa bohužiaľ nepohneme ďalej, budete ju často využívať, preto by mala byť na úrovni B2.
*Veľkou výhodou je, ak ste doma v konštrukčných výpočtoch ako zaťaženie, statika, deformácia a pod.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3592875  Megjelentetés dátuma: 30.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 200 EUR/mesiac