Poďte robiť revolúciu v ICT a TELCO! | Solution Consultant wanted

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Dohodou
od 1700 € podla skúseností. Rozlozenie platu: Fix + mesačné osobné ohodnotenie + ročné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vašich úloh bude veľa, no v globále budete tou hybnou silou medzi servisom a obchodom.
*Ako to bude vyzerať? Vypočujete si požiadavky klientov a potom sa spúšta dejstvo v ktorom hráte hlavnú rolu VY a Vaša technická zdatnosť, znalosti a kreativita navrhnúť čo najlepšie môžné riešenie v oblasti systémových integrátorov a komunikačných sietí.
*Budete diskutovať s týmom Solution Architektov v Prahe a tak isto aj s vývojármi a zisťovať či Vaše nápady bude možné zrealizovať.
*Natrafili ste na zaujímavý projekt alebo príležitosť? Sem s ním, Vaše nápady budú viac než žiadané.

Ste odborník na ICT a viete čo táto skratka znamená?
Pôsobíte v tejto oblasti minimálne 2 roky a je to to čo Vás baví, plus vidíte obrovský potenciál v tomto segmente a máte prehľad o tom "kde sa čo mihne"?
Ste technicky zdatný výmyselník, stále hľadáte možné riešenia a nedá Vám spávať pokiaľ neprídete na to, ako ich zrealizovať?

Čo by ste povedali na spoločnosť, kde Vaše nápady dokáže preniesť do reality vyše 60 vývojárov? Môže byť, nie?

Náš klient s atraktívnym produktom hľadá medzi svoje posily húževnatého, ambiciózneho a technicky šikovného SOLUTION ARCHITEKTA.
Máte pocit že ste to Vy? Pošlite nám Váš životopis.

* Čaká Vás 5 dní dovolenky nad rámec zákona ocení každý tvrdo pracujúci architekt.
* Kedysi bolo slovné spojenie "príjemný rodinný kolektív" klišé, no v dnešnej dobe je to viac než vzácnosť.
* Vďaka menšiemu kolektívu a osobitnému prístupu získate flexibilitu zo strany zamestnávateľa. Žiadne "štikacie" karty a kontrola odpracovaných hodín. Za Vás budú hovoriť Vaše výsledky.
*Potrebujete home office? Môže sa na Vás Váš nadriadený spoľahnúť? Nie je problém, ostaňte doma a pracujte v teplých papučiach.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Ste technicky zdatný výmyselník, stále hľadáte možné riešenia a nedá Vám spávať pokiaľ neprídete na to, ako to zrealizovať?

Čo by ste povedali na spoločnosť, kde Vaše nápady dokáže preniesť do reality vyše 60 vývojárov? Môže byť nie?

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Telekomunikacie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*Hľadáme dravého a skúseného technického odborníka v oblasti ICT, ktorý má drive a jeho práca je aj jeho Vášňou.
*Technické vzdelanie a angličtina na úrovni B1 by Vám nemali chýbať.
*Cenné sú pre nás Vaše skúsenosti so systémovými integrátormi a Vaša chuť pustiť sa do často zložitých projektov.
*Skúsenosti s komunikáciou s klientmi bude veľké plus.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3586890  Megjelentetés dátuma: 14.3.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1700 € podla skúseností. Rozlozenie platu: Fix + mesačné osobné ohodnotenie + ročné ohodnotenie