Technický manažér projektu - elektrotechnika

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.02.2019
Mzdové podmienky (brutto)
2000-2500€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Budete mať na starosti koordináciu technického tímu inžinierov na projektoch pre klientov
*V ponukovej fáze spracujete detailnú technickú analýzu podľa zadaných požiadaviek
*Budete v úzkom kontakte s výrobou a dodávateľmi komponentov, pre zaistenie požadovanej kvality časového plánu
*V následnej fáze realizácie povediete spracovanie základnej aj detailnej technickej dokumentácie a ďalších výstupov (skúšky apod.)
*Všetky požiadavky a možné odchýlky od projektu budete riešiť v spojení s projektovým manažérom, výrobou a zástupcami klienta

*Budete pracovať pre špičkovú medzinárodnú spoločnosť v elektrotechnike!
*Ako technický vedúci budete mať na starosti projekty na Slovensku aj v zahraničí
*Aktívne využijete Vaše znalosti angličtiny
*Tešiť sa môžete aj na flexibilnú pracovnú dobu
*K platu získate naviac aj zaujímavé projektové bonusy
*Okrem toho aj na ďalšie benefity ako možnosti poistenia, sick days, stravenky, či balíček cafeterie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Hľadáme odborníka v elektrotechnike!

Náš klient, špičková medzinárodná spoločnosť v oblasti výroby a realizácie projektov v oblasti elektrotechniky, hľadá do svojho tímu inžinierov kandidáta na vedúcu pozíciu

TECHNICKÝ MANAŽÉR

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

*VŠ vzdelanie v Elektrotechnike
*Veľmi dobré technické znalosti v elektrotechnike (jednotlivé komponenty obvodov nízkeho a stredného napätia)
*Schopnosť spracovať projekt do technických detailov
*Schopnosť koordinácie tímu projektových inžnierov a designerov
*Výborná znalosť angličtiny podmienkou
*Ochota cestovať a pracovať v medzinárodnom prostredí

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3452314  Megjelentetés dátuma: 9.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000-2500€