Elektrotechnik pre automatizáciu | Skvelá partia

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčín
Mzdové podmienky (brutto)
od 930 EUR / Brutto + variabilné zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Po dôkladnom a odbornom zaškolení bude Vašou úlohou diagnostika a oprava porúch (mechanické, softwarové, hardwarové) na testovacom zariadení,
*Budete spolupracovať pri zavádzaní nových produktov do výroby,
*Čaká na Vás návrh, stavba a programovanie testovacích zariadení,
*Vašou doménou budú najmä opravy a údržba automatizovaných liniek,
*A v neposlednom rade sa zúčastníte spolupráce pri zavádzaní nových produktov do výroby.

*Prácu v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s príjemným kolektívom,
*Šéfa, ktorý Vám poskytne na Vašu prácu feedback a dotvára v pracovnom tíme pohodu a príjemnú atmosféru,
*Letný a vianočný bonus,
*Príspevok na dopravu, prípadne autobusová doprava,
*Príspevok do III. dôchodkového piliera, stravovanie v závodnej kantíne a mnoho iného.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Máte šikovnosť a zručnosť elektrotechnika v krvi?

Ste ako sa hovorí ,,domáci kutil“, ktorý rád odstraňuje poruchy či už HW, SW, mechanické napríklad na PC alebo autách?

Aktuálne pre nášho klienta hľadáme údržbára, elektrotechnika pre testovacie zariadenia.

Chcete sa dozvedieť viac? Dajte nám o sebe vedieť a radi Vám poskytneme bližšie informácie...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

*SŠ vzdelanie elektrotechnického smeru.
*Orientujete sa v aktuálnych trendoch v IT oblasti? Máte výhodu.
*Vašu predchádzajúcu prax v oblasti elektrotechniky veľmi oceníme.
*Ochota pracovať v 3 zmennej prevádzke.
*Skúsenosti v oblasti automatizácie? Máte takmer vyhraté.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3447210  Megjelentetés dátuma: 22.10.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 930 EUR / Brutto + variabilné zložky mzdy