Projektant | Automatizácia a EPLAN!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
1 300 EUR/mesiac+ nadštandardné príplatky, konečná mzda závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Ako to u elektroprojektantov chodí, Vašou hlavnou pracovnou náplňou bude návrh elektro častí jednotlivých zariadení.
*Primárne sa budete stretávať s automatizačnými zariadeniami a výrobnými linkami a návrhom ich jednotlivých ovládacích častí a mechanizmov.
*Tvorba technickej dokumentácie a čítanie technických výkresov je nevyhnutnou súčasťou každého elektroprojektanta.
*Ak máte tímového ducha, bude to pre Vás BONUS nakoľko Vás čaká intenzívna spolupráca so sympatickým tímom, ktorého sa stanete neoddeliteľnou súčasťou.

*Ako to už na trhu práce chodí, 13. plat je bonus, ktorý určite oceníte.
*V prípade, že nie ste z Trenčianskeho kraja, spoločnosť poskytuje relokačný balíček.
*Cítite, že zlepšiť sa v jazykoch je potrebné? Využite firemné jazykové kurzy.
*Spoločnosť si zakladá na kariérnom raste svojich zamestnancov a ich všeobecnej spokojnosti.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Máte na svojom konte skúsenosti elektroprojektanta, pracujete s EPLANOM a rozhodli ste sa pre zmenu zamestnávateľa?

Pošlite nám životopis a uplatnite svoje skúsenosti v stabilnej spoločnosti, ktorá pôsobí v oblasti dodávok výrobných systémov!

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika, mechatronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

*VŠ vzdelanie v oblasti elektrotechniky alebo automatizácie je základ.
*Vaše získané skúsenosti v oblasti AutoCAD alebo EPLAN z praxe veľmi oceníme.
*Veľkou výhodou je, ak ste vlastníkom osvedčenia o odbornej spôsobilosti § 21 a viac.
*A už stačí iba úsmev na tvári a chuť pracovať v stabilnej spoločnosti s príjemnými kolegami.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3446360  Megjelentetés dátuma: 8.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac