Konštruktér so znalosťou CATIA | Automatizácia

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 EUR / Brutto (v závislostí od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Hlavnou náplňou práce bude konštrukcia výrobných zariadení, jednoúčelových strojov a ich súčastí.
*Konštrukčné návrhy budú realizované v 3D CAD programe CATIA.
*Nedá sa zabudnúť aj na prípravu technickej dokumentácie, ktorá je neoddeliteľnou súčasťou konštruktéra.
*Čakajú na Vás aj stretnutia s klientmi a riešenie technickej stránky projektu podľa ich požiadaviek.

*Prácu na zaujímavých projektoch pre významných klientov a partiu veselých kolegov, ktorí vytvárajú uvoľnenú podnikovú kultúru spoločnosti.
*Bonusy 1x ročne podľa výkonu.
*Oddýchnite si 5 dní naviac, dovolenka navyše každého z nás poteší.
*Ak cítite medzeru v jazykoch, môžete využiť firemné jazykové kurzy.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Ste skúsený konštruktér v návrhoch jednoúčelových strojov a cítite, že je čas na zmenu zamestnávateľa?

Radi pracujete na väčších, no zároveň o to zaujímavejších projektoch?

Dajte nám o sebe vedieť a pripojte sa do medzinárodnej spoločnosti, ktorá pôsobí v oblasti priemyselnej automatizácie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ vzdelanie ideálne v oblasti konštrukcie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

CATIA - Pokročilý

*VŠ vzdelanie technického smeru (ideálne v oblasti konštrukcie).
*Vaša prax na pozícii konštruktéra jednoúčelových zariadení alebo výrobných strojov je potrebná.
*Do you speak english or german? Jazyk u nás rozhodne využijete.
*Ak máte prax alebo znalosť v programe CATIA, máte takmer vyhraté.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3446331  Megjelentetés dátuma: 11.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200 EUR / Brutto (v závislostí od skúseností)