Junior účtovník s krátkou praxou | Spoločnosť dodávajúca automatizačné riešenia

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1200 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vašou úlohou bude evidencia došlých faktúr.
*Taktiež budete mať za úlohu prípravu podkladov pre účtovníctvo.
*Budete zodpovedať za pokladničnú hotovosť v kancelárií.
*Okrem iného sa postaráte aj o správu vozového parku spoločnosti.

*Zaujímavé platové ohodnotenie.
*Ročné bonusy.
*5 dní dovolenky nad rámec zákona.
*Jazykové kurzy hradené zamestnávateľom.
*Wellness poukážky, notebook a mobilný telefón aj na súkromné účely.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Náš významný klient, medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v oblasti automatizačných riešení v priemysle, hľadá šikovného/ú ekonóma/ku s predchádzajúcou praxou.

Chcete pracovať v spoločnosti kde vládne rodinná atmosféra?

Ste na čísla orientovaná, precízna a maximálne spoľahlivá osoba?

Nebojíte sa rozhodovať a pracovať samostatne, aj keď ide o veľkú zodpovednosť?

Multitasking a time management sú Vaše Alfa- omega?

Pošlite nám Váš životopis!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

ekonomické/obchodná akadémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Jednoduché účtovníctvo - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*SŠ/ VŠ ekonomického smeru
*Aktívna znalosť angličtiny na úrovni B2.
*2 roky praxe na obdobnej pozícií.
*Bez vodičského preukazu sa nikam nepohneme.
*Schopnosť pracovať samostatne a precízne.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3386929  Megjelentetés dátuma: 17.7.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1200 €