PLC programátor | Necestujte na projekty do zahraničia!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Ide o zákazkovú výrobu, žiadnu sériu, čo Vám dáva možnosť prejsť si celý proces od prvotného návrhu, cez montáž až po spustenie a ladenie PLC systémov.
*Vašou ,,gró“ úlohou bude návrh a programovanie automatizovaných liniek špeciálnych strojov do rôznych oblastí priemyslu.
*Budete patriť do projektového tímu.
*A pokiaľ máte znalosti aj z iných celkov ako mechanika, pneumatika či elektro – určite ich využijete!

*Atmosféru stredne veľkej firmy, otvorený, priateľský prístup a zároveň férové jednanie.
*Prácu v novom a čistom prostredí firmy v sympatickom tíme odborníkov.
*Možnosť ďalej rozvíjať svoje skúsenosti po odbornej aj profesijnej stránke.
*Firemné, odborné aj jazykové vzdelávanie.
*Zodpovedajúce platové ohodnotenie plus ďalšie odmeny zo zisku celej spoločnosti.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Baví Vás práca PLC programátora, no zároveň Vás unavuje cestovať po svete na niekoľkotýždňové projekty?

Necestujte a staňte sa súčasťou menšej rodinnej firmy, v ktorej by ste pracovali na medzinárodných projektoch v oblasti automatizácie.

Pokiaľ Vás zaujal úvod našej ponuky, potešíme sa Vášmu životopisu a Vy budete mať možnosť pracovať u nášho klienta ako PLC PROGRAMÁTOR...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, automatizácia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

*SŠ/VŠ vzdelanie v oblasti elektrotechniky alebo automatizácie.
*Skúsenosti s programovaním priemyselnej automatizácie.
*Dobrá znalosť PLC systémov ako Siemens S7/S5, WINCC Flexible, Allen Bradley a pod.
*Skúsenosti s nábehom alebo servisom PLC veľkou výhodou.
*Komunikatívna znalosť angličtiny.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3316347  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac