Konštruktér výrobných liniek pre rôzne oblasti priemyslu!

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trnavský kraj
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 EUR / brutto (podľa skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Stanete sa súčasťou tímu konštruktérov, ktorí pracujú na návrhoch nových automatizovaných výrobných liniek.
*Budete sa zúčastňovať projektov pre zahraničných klientov.
*Vaša rola bude zohrávať dôležitú úlohu! Svoju prácu budete sledovať od základného návrhu, cez vývoj až po stavbu a uvedenie do prevádzky.
*Využijete Vaše znalosti mechaniky, automatizácie, pneumatiky atď.
*Máte ambície? Výborne! Máte možnosť sa časom dostať aj k vedeniu menšieho tímu.

*Prácu na prototypových konštrukčných projektoch pre medzinárodných klientov.
*Atmosféru menšej firmy, v ktorej vládne otvorený, priateľský prístup s férovým jednaním.
*Možnosť ďalej rásť po odbornej aj profesijnej stránke.
*Firemné odborné aj jazykové vzdelávanie.
*Zaujímavé platové ohodnotenie plus ďalšie odmeny zo zisku celej spoločnosti.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Práca konštruktéra Vás baví, no cítite, že je čas na nový ,,vietor do Vašich plachiet“?

Robili ste niekedy na návrhoch výrobných liniek alebo ich súčastí?

Chceli by ste v tom pokračovať a rozvíjať už nadobudnuté skúsenosti?

A čo atmosféra menšej rodinnej firmy, v ktorej by ste sa podieľali na veľkých zahraničných projektoch?

Áno, je to to čo hľadáte? Tak je tá správna chvíľa prihlásiť sa nám do výberu na pozíciu KONŠTRUKTÉR...

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

SolidWorks - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

*SŠ/VŠ vzdelanie technického smeru.
*Máte 3 a viac rokov skúseností konštruktéra v oblasti strojárstva.
*Máte program Solidworks v malíčku? Tak potom ste náš človek!
*Ovládate komunikatívne anglický jazyk? Netreba sa báť komunikovať.
*Chuť a ochota pracovať v malom tíme a rodinnom type spoločnosti.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3316344  Megjelentetés dátuma: 12.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500 EUR / brutto (podľa skúseností)