Projektový manažér pre bezkonkurenčnú spoločnosť na Slovensku

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Dunajská Streda
Termín nástupu
dohodou
od 2000 € - finálna fixná čiastka sa bude odvíjať od skúseností + mesačný bonus na základe plnenia výsledkov až do výšky 20% hrubej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Vašou úlohou bude zodpovednosť za riadenie projektov od fázy plánovania až po zavedenie do výroby.
*Budete úzko komunikovať s klientmi a dodávateľmi.
*Zodpovedať za plnenie vopred stanovených cieľov a dodržiavanie rozpočtu a časového harmonogramu projektu.
*Mali by ste byť rodený vodca, pretože budete mať na starosti projektový tím.
*Náplňou práce na Vašej pozícií bude aj vypracovávanie reportov ohľadom postupu projektu.

Ste skúsený/á projektový/á koordinátor/ka a chcete sa posunúť ďalej?
Alebo už pár rokov pôsobíte na pozícii projektového manažéra, no nie je to to pravé? Práve ponúkame obrovskú šancu. Nenechajte si ju ujsť!

Pre nášho klienta s exkluzívnym produktom, ktorý na Slovensku nemá konkurenciu, hľadáme PROJEKTOVÉHO MANAŽÉRA so skúsenosťami na podobnej pozícií.
Ak ste presvedčená/ý, že hľadáme práve Vás, pošlite nám svoj životopis, radi sa s Vami spojíme.

*Zaujímavé platové ohodnotenie od 2000 € podľa skúseností + mesačné bonusy do výšky 20%.
*Poteší Vás flexibilná pracovná doba, kedy si v rámci možností sám určujete príchod a odchod do práce, samozrejme, za podmienok plnenia časového fondu.
*V prípade potreby sú k dispozícii aj jazykové kurzy a rôzne školenia.
*Zabezpečené stravovanie je príjemným plusom, môžete si vybrať z viacerých jedál.
*Firemné teambuildingy, vianočný večierok, rodinný deň v lete a iné športové aktivity s kolegami.

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis.

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

*VŠ vzdelanie technického smeru je kľúčové, no pokiaľ ste seniornejší kandidát, prižmúrime oči.
*Podmienkou je prax na pozícií projektového manažéra, prípadne na pozícií projektového koordinátora (v oblasti automotive, strojárstvo).
*Anglický jazyk na veľmi dobrej komunikačnej úrovni.
*Schopnosť viesť a motivovať ľudí, Vašim plusom je ak disponujete prirodzeným rešpektom.
*Analytické myslenie a chuť pracovať na projektoch.

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3276235  Megjelentetés dátuma: 22.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2000 € - finálna fixná čiastka sa bude odvíjať od skúseností + mesačný bonus na základe plnenia výsledkov až do výšky 20% hrubej mzdy