Technik testovania Elektroniky

Talentica s. r. o.

Miesto práce
Trenčiansky kraj
Termín nástupu
16.10.2016
Mzdové podmienky (brutto)
1000-1200€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

*Budete pracovať v tíme elektrotechnikov pod vedením testovacieho inžniera
*Vašimi rukami prejdú komponenty z výroby, ktorých kvalitu budete testovať
*Určite využijete Vaše znalosti technológií v elektrotechnike aj vyhlášku § 22 alebo §23, pretože budete zasahovať do strojov v prípade poruchy
*Odhalené chyby budete aktívne komunikovať späť do výroby
*Budete v dennom e-mailovom aj telefonickom kontakte so sesterskými spoločnosťami v zahraničí, preto sa pripravte aj na využívanie angličtiny

*Prácu v stabilnej spoločnosti, ktorá pracuje na projektoch pre zahraničných klientov
*Pokojné a čisté prostredie výroby elektroniky
*Možnosť využitia angličtiny
*Zaujímavý systém benefitov ako dochádzkové bonusy, príspevok na dopravu, stravovanie či ďalšie nadštandardné možnosti
*Veľa spoločných firemných akcií v priebehu roka

Pokiaľ Vás táto pracovná ponuka zaujala, pošlite nám prosím svoj štruktúrovaný životopis

Spätnú väzbu Vám zašleme najneskôr do siedmich pracovných dní

Odpoveďou na tento inzerát či zaslaním Vášho životopisu a prípadných ďalších osobných materiálov do spoločnosti Talentica s.r.o dávate súhlas na zhromažďovanie, spracovanie a uchovanie Vašich osobných údajov podľa zákona Zák. č.122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov. Tento súhlas je dobrovoľný a platí až do jeho písomného odvolania.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Máte skúsenosti s opravami a testovaním elektroniky?

Máte k tomu aj základy angličtiny a radi by ste toto všetko využili v spolupráci so žiadanou medzinárodnou spoločnosťou?

V tom prípade Vám ponúkame možnosť skúsiť to ako

TESTOVACÍ TECHNIK

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

*Min. SŠ elektrotechnická
*2 roky praxe s opravami a testovaním elektrotechnických súčiastok
*Znalosť elektro komponentov, skúsenosti so spájkovaním, orientácia v elektrických schémach
*Platné osvedčenie podľa vyhlášky § 22 alebo §23
*Komunikatívna znalosť angličtiny je nutná. Budete v spojení s materskou firmou v zahraničí

Talentica je špecializovaná technicky zameraná personálna agentúra pôsobiaca na trhu od roku 2009. Od založenia je naším cieľom stať sa jednotkou na trhu v rámci náboru technicky zameraných odborníkov. Vážime si každého uchádzača, klienta a zamestnanca, ktorí nás spoločne posúvajú bližšie k nášmu cieľu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 2730629  Megjelentetés dátuma: 6.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1000-1200€