Startegiský nákupca

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 900 EUR/mesiacFinálna výška platu závisí od skúseností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, medzinárodnú, dobre etablovanú spoločnosť, hľadáme nákupcu s 2-ročnými skúsenosťami so strategickým nákupom.

Popis práce:
• Výber nových dodávateľov a udržiavanie pozitívnych vzťahov s už existujúcimi lokálnymi, regionálnymi alebo národnými dodávateľmi
• Vyjednávanie podmienok spolupráce s dodávateľmi
• Rozvinúť hĺbkové pochopenie nákladových faktorov dodávateľov a celkových nákladov na obstarávanie
• Implementovanie stratégie a opatrenia na dosiahnutie medziročných úspor nákladov, rabatov, dobropisov
• Poskytovanie odborných znalostí a interné poradenstvo pre všetky otázky Facility Managementu
• Úzka spolupráca s finančným oddelením a obchodom
• Účasť na výberových konaniach a aukciách
• Dodržiavanie KPI – úspory, rabaty, vyhýbanie sa nákladom, prevádzkový kapitál,
• Identifikovanie nefunkčných procesov a ich zmena

• Ročný bonus
• Bonus za odporúčanie
• Extra príspevok na stravné lístky
• Zľavy na firemné produkty
• MATERSKÁ ŠKOLA
• Balíček životného poistenia a zdravotnej starostlivosti.....

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

The Adecco Group is the world’s leading HR solutions partner. We provide more than 700,000 people with permanent and flexible employment every day. With more than 33,000 employees in 60 countries, we transform the world of work one job at a time. Our colleagues serve more than 100,000 organizations with the talent, HR services and cutting-edge technology they need to succeed in an ever-changing global economy. As a Fortune Global 500 company, we lead by example, creating shared value that meets social needs while driving business innovation. Our culture of inclusivity, fairness and teamwork empowers individuals and organizations, fuels economies, and builds better societies. We make the future work for everyone.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Počet rokov praxe

2

• Pokročilý anglický jazyk (C1) je nutnosťou
• Minimálne 2 roky skúseností so strategickým nákupom
• Schopnosť rozvíjať vzťahy, prezentačné zručnosti a komunikačné zručnosti
• Vysoko organizovaná so schopnosťou uprednostňovať meniace sa prostredie
• Flexibilita
• Schopnosť vyjednávať

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.
Našou hlavnou úlohou je ľuďom zabezpečiť prácu a spoločnostiam talenty, ktoré sú nevyhnutné pre prosperujúce spoločnosti.

Riešime potreby našich klientov v oblasti riadenia ľudských zdrojov a zároveň dávame uchádzačom a agentúrnym zamestnancom šancu profesijného aj mimo-profesijného rozvoja.

Máme širokú sieť pobočiek a kancelárií po celej krajine. Prítomnosť v jednotlivých regiónoch nám umožňuje detailne poznať lokálne špecifiká trhu práce.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4472077  Megjelentetés dátuma: 24.11.2022  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 900 EUR/mesiac