Bankový poradca do kmeňového stavu v Nitre

Talent Solutions - ADECCO

Miesto práce
Nitra
850 EUR/mesiacZákladná mzda 850 eur brutto + kvartálne odmeny, výška odmien v závislosti od výsledkov (možnosť získať odmenu vo výške mesačnej mzdy a viac)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre úspešnú Banku na Slovenskom trhu hľadáme Bankového poradcu do pobočky v Nitre.

Náplň práce:
- komunikácia s klientmi na dennej báze,
- práca v inovatívnom prostredí,
- rozvíjanie svojej odbornosť pod záštitou finančno-bankového giganta,
- vzdelávať nie len seba, ale aj klientov v novinkách zo sveta bankovníctva a finančníctva,
- práca s hotovostnými a bezhotovostnými prostriedkami,
- čaká na Vás 6 mesačný odborný rozvojový program
- práca formou krátkeho a dlhého týždňa

• práca v silnej spoločnosti s inovatívnym prístupom
• neustále zvyšovanie kvalifikácie
• možnosti kariérneho rastu
• práca pod vedením skúsených lídrov
• zvýhodnené úrokové sadzby produktov banky
• príspevok na zdravie
• príspevok do 3. piliera
• dni dovolenky na navyše

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Bankový sektor

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Vysokoškolské vzdelanie (v prípade stredoškolského relevantná obchodnícka skúsenosť)
• Skúsenosti a úspech v oblasti obchodu
• Skutočný záujem vybudovať si reputáciu v bankovom sektore
• Všeobecný prehľad v oblasti ekonomiky a financi

Patríme medzi TOP 3 personálne agentúry na Slovensku. Na slovenskom trhu pôsobíme od roku 2002.

Pri poskytovaní našich služieb spájame záujmy oboch skupín – uchádzačov a zamestnávateľov.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3977185  Megjelentetés dátuma: 16.10.2020  Alapbér (bruttó): 850 EUR/mesiac