Manager obchodu a eventov

TAJNA s. r. o.

Miesto práce
Tajná
Termín nástupu
1.6.2021
800 EUR/mesiacNástupný plat : 800 € brutto na 3 mesiace Po skúšobnej dobe 800 € brutto + bonusy za výsledky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak sa chceš podieľať na organizovaní tých najtajomnejších vinárskych eventov ktoré organizujem v strede našich vinohradov, tak neváhaj poslať životopis !!!

Hladáme do teamu manažéra ktorý bude zodpovedný za kompletnú materiálnu a technickú prípravu eventov ktoré realizujeme v našom vinárstve. Bude súčasťou obchodného teamu ktorý zabezpečuje starostlivosť o našich zákazníkov a taktiež podporu marketingu našej značky.

Práca v nádhernom prostredí ekologických vinohradov v obci Tajná

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Obchod, marketing, Gastro, Hoteliérstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Gastro, Eventy, Hoteliérstvo

Počet rokov praxe

5

Výborná komunikácia a nadšenie s práce s ľuďmi
Vášeň pre gastronómiu a víno
Základné zručnosti s online marketingom (FB, IG)
Cit pre detail
Vášeň pre zákaznícky servis
Flexibilný pracovný čas

Butikové vinárstvo TAJNA Vineyards & Winery sa zaoberá pestovaním hrozna a výrobou vysoko kvalitných vín pre náročného zákazníka. Sme rodinná spoločnosť ktorá funguje na trhu od roku 2011. Vlastníme 25 ha vlastných vinohradov. Hlavným zámerom spoločnosti je predaj vína vyrobeného z vlastného ekologicky vypestovaného hrozna náročnému zákazníkovi priamym predajom alebo prostredníctvom distribučných kanálov. Zámer firmy sa realizuje aj sprostredkovávaním zážitkov vo svojich priestoroch na Tajnej. Tu priamo v lone prírody môže zákazník degustovať naše vína, a spolu s modernou gastronómiou vnímať všetkými zmyslami tajomnú atmosféru tohoto miesta. Dnešná produkcia vína je 120 000 fliaš/rok. V Tajnej sa venujeme nie len výrobe vína, ale aj exkluzívnym eventom a degustáciam.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4037576  Megjelentetés dátuma: 2.5.2021  Alapbér (bruttó): 800 EUR/mesiac