Technik údržby

TAJCO Slovakia s. r. o.

Miesto práce
Malacky
Termín nástupu
01.08.2018
Základný plat: od €1000/mesiac, Bonusy do výšky €150/mesiac , 13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti z opravy a údržby zariadení a vyhlášku 508, paragraf 21? Chcete pracovať na oddelení produkcie v úspešnej globálnej spoločnosti? Tak toto je pozícia pre Vás.

Náplň práce:

Časť údržby:

  • Vykonávanie údržby (TPM) výrobných a prevádzkových zariadení
  • Elektroinštalácie, pripájanie elektrických zariadení
  • Realizácia návrhov Continuous Improvement (CI)
  • Oprava zariadení, pracovných pomôcok
  • Oprávnenie vykonávať údržbu a opravy na zariadeniach (podmienené vhodnou kvalifikáciou, napr. Palivové nádrže, el. Vybavenie, atď.)
  • Zaškolovanie operátorov na základnú údržbu
  • Zastavenie a zabezpečenie akéhokoľvek zariadenia v prípade nebezpečenstva úrazu alebo poškodenia.

Operátorská časť:

  • Obsluha montážnej bunky, nakladanie komponentov do prípravkov, odoberanie hotových dielov, vizuálna kontrola dielov, lepenie štítkov, balenie, práca s výrobným systémom, vyraďovanie nesprávnych dielov
  • Zásobovanie montážnej bunky materiálom (komponentami), vizuálna kontrola,balenie hotových dielov, značenie hotových dielov a škatúľ, ukladanie škatúľ na palety
  • Primárna údržba zariadenia (čistenie a kontrola základných ukazovateľov)
  • Vypĺňanie hlásení o produkcii, komunikácia s oddelením výroby, logistiky a kvality
  • Likvidácia prázdnych jednorázových obalov
  • Udržiavanie čistého a bezpečného pracovného prostredia a dodržiavanie 6S.
  • V prípade nesprávnej alebo nebezpečnej funkcie, odstavenie zariadenia, nahlásenie nezhody alebo neštandardného stavu

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • Skúsenosti s prácou vo výrobe (výhodou)
  • Skúsenosti z automobilového priemyslu (výhodou)
  • Orientácia na detail
  • Organizačné schopnosti
  • Veľmi dobrá schopnosť pracovať s číslam
  • Schopnosť pracovať pod tlakom
  • Práca na zmeny

Požiadavky:

  • Počítačové zručnosti - základy
  • Slovenčina – pokročilý
  • Technické zameranie
  • Stredoškolské vzdelanie
  • Vyhláška 508, minimálne paragraf 21
  • Angličtina - základy

Plat:

  • Základný plat: od €1000/mesiac
  • Bonusy do výšky €150/mesiac
  • 13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov

Benefity:

  • Nová dánska automotive spoločnosť
  • Motivujúce platové ohodnotenie
  • Nadštandardný príspevok na stravu
  • 13. plat
  • Vitamínový balíček
  • Vianočný darček
  • Teambuildingové a iné aktivity
  • Ďalšie interné benefity

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

1

Join the TAJCO family
In the TAJCO Group, we succeed together. You will be part of a global family where you can use your innovative skills and enjoy a passionate and performance driven working environment across the TAJCO community. You will have an excellent opportunity to contribute with own ideas to the process improvement. We look very much forward to reading your application - please submit your CV and application by pressing the "Apply" button.

If you would like to know more about the position, please send an email to [email protected]

Living it
“One of the things that characterizes TAJCO is our close collaboration and partnership with customers. Being involved with our customers as early as possible in new projects results in the best customer solutions. Moreover, working in an agile company and being part of the team leading the organisation towards new technology is a great personal motivation to me,” says Christian Oberlechner, Group Vice President, Program Management & Product Development.

TAJCO is a family-owned company. The company headquarters are located in  Denmark, with manufacturing in China, and sales offices and distribution centres worldwide. TAJCO develops and manufactures premium exterior trims for the automotive industry. TAJCO is the market leader within this area and works with some of the most powerful brands within the automotive industry.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3413644  Megjelentetés dátuma: 7.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Základný plat: od €1000/mesiac, Bonusy do výšky €150/mesiac , 13. plat vo výške základného platu podľa odpracovaných mesiacov