Barman/čašník

Tabačka Kulturfabrik - Občianske združenie BONA FIDE

Miesto práce
Gorkého 2, Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Barman/čašník - príprava nápojov, obsluha, servis zákazníkom, údržba priestoru, vedenie prevádzky počas zmeny, znalostný predaj, zodpovednosť za financie.

Ponúkame pracovnú príležitosť stať sa členom nášho tímu vo vynovených priestoroch Tabačky s moderným Bistrom Tabačka. Odborné školenia a ochutnávky pod vedením skúsených odborníkov v oblasti gastronómie v rámci školiacích procesov, čiže úplne zadarmo. Možnosť zdarma navštevovať vybrané podujatia organizované Tabačkou Kulturfabrik.
V priestore sa uskutočňujú rôzne kultúrne akcie, workshopy, divadlá k čomu patrí samozrejme aj kvalitné jedlo a pitie.

Informácie o výberovom konaní

kontakt - [email protected], životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Barman - prax min. 1 rok
čašník/ka na TPP - prax min. 1 rok
čašník/ka na dohodu (brigáda) - prax min. 6 mesiacov

Tabačka Kulturfabrik je unikátnym kultúrnym centrom a otvorenou zónou pre umenie, kreativitu a spoluprácu v Košiciach. Tabačka kultivuje priestor o rozlohe 2500 m2, ktorý sa nachádza v areáli bývalej tabakovej továrne na Gorkého ulici a slúži na prezentáciu a produkciu súčasného umenia, spolupráce s partnermi z rôznych oblastí, angažuje sa v spoločenskom dianí a podporuje lokálne komunity. Propaguje a podporuje multikultúrnu spoločnosť, otvorený spôsob zmýšľania, experiment a kreativitu. História Tabačky Kulturfabrik (a občianskeho združenia Bona Fide, ktoré centrum prevádzkuje) je známa dlhodobou prácou v rámci košických komunít, aktívnou účasťou na budovaní kultúrnej infraštruktúry v Košiciach a propagáciou nezávislej kultúry.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2817600  Megjelentetés dátuma: 25.5.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou