Obchodný riaditeľ predaja vozidiel

T.O.P. AUTO Bratislava, a.s.

Miesto práce
Rožňavská 30, Bratislava
Termín nástupu
po dohode
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou na pracovnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vedenie predajného tímu (organizácia, plánovanie, kontrola, motivovanie),
- zabezpečenie efektívneho a rentabilného chodu oddelenia predaja vozidiel,
- maximalizácia predajných výkonov a efektivity predaja vozidiel,
- zabezpečovanie najvyššej úrovni zákazníckej starostlivosti a spokojnosti,

- príjemné a moderné pracovné prostredie,
- práca v stabilnej a na trhu predaja vozidiel a príslušenstva známej spoločnosti,
- adekvátne pracovné ohodnotenie v závislosti na predajných výsledkoch,
- služobné vozidlo prémiovej značky (aj na súkromné účely), telefón, notebook apod.
- zamestnanecké benefity,

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. Vaše údaje starostlivo spracujeme a posúdime.
Vaše profesijné životopisy nám zasielajte na kontaktný email:
[email protected]

Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich uvádzané požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Access - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- prax v riadení obchodného tímu alebo v riadení zamestnancov,
- príjemné vystupovanie a prejav,
- komunikatívnosť a výborné organizačné, argumentačné a prezentačné schopnosti,
- cieľavedomosť a aktívny prístup - orientácia na výsledok,
- zodpovednosť, flexibilita,

T.O.P. AUTO Bratislava, a.s. je autorizovaná spoločnosť pre predaj a servis
vozidiel VOLVO .
Spoločnosť zastáva stabilnú pozíciu na trhu už viac ako 20 rokov.
ID: 3256315  Megjelentetés dátuma: 29.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou na pracovnom pohovore