Predajca motorových vozidiel

T.O.B. s.r.o.

Bánovská 1033, 91321 Trenčianska Turná, www.tob-bmw.sk, okres Trenčín
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Fix + odmeny na základe výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívne vyhľadávanie nových zákazníkov
- oslovovanie zákazníkov a záujemcov a poskytovanie poradenstva
- plánovanie predaja a realizácia akvizícií u vybraných cieľových skupín
- vlastný predaj automobilov značky BMW vrátane analýzy potrieb zákazníka
- prezentácia vozidiel a vytváranie cenových kalkulácií a konfigurácie vozidiel
- poradenstvo v následných finančných službách, leasingu a poistení vozidiel
- zabezpečovanie systematickej popredajnej starostlivosti
- podieľanie sa na organizovaní marketingových aktivít spoločnosti
- vedenie obchodnej agendy
- plnenie stanovených plánov

- zázemie stabilnej a neustále expandujúcej spoločnosti
- zaradenie do školiaceho systému BMW na Slovensku aj v zahraničí
- kvalitné úvodné zaškolenie a neustály odborný rast
- práca vo veľmi dobrom kolektíve a podpora vedenia
- motivačné mzdové ohodnotenie v prípade dosiahnutých výsledkov
- individuálne finančné aj nefinančné bonusy pri dosahovaní cieľov
- 13. plat a možnosť pridelenia služobného motorového vodidla

Výkon tejto pozície je náročný. Predajca vozidiel prémiovej značky musí mať okrem odborných znalostí v danom odvetví aj dobré komunikačné, organizačné a koordinačné schopnosti. Je skutočným partnerom pre zákazníka, schopný poskytnúť “riešenia” šité na mieru a byť pre neho mnohokrát aj dlhodobým stabilným partnerom. Váš prípadný zamestnávateľ sa môže pochváliť komplexne vybudovaným a moderným predajno - servisným strediskom, neustálou expanziou a poskytovaním špičkových služieb pre svojich zákazníkov. Táto pozícia si teda vyžaduje výraznú osobnosť, ktorá má ochotu neustále sa vzdelávať a schopnosť prekonávať prekážky či prípadné odmietnutia, ktoré práca predajcu môže prinášať.
Preto budeme akceptovať len takých kandidátov, ktorí už vo svojej doterajšej pracovnej činnosti dosiahli veľmi dobré výsledky. Pôsobia na Vás náročné úlohy a prevzatie zodpovednosti ako výzva? Práca predajcu však poskytuje aj veľa samostatnosti a kompetencií. Dôležité sú výsledky, ktoré však zabezpečia veľmi dobré finančné ohodnotenie a istú budúcnosť. Veľkým benefitom je aj samotná prémiová značka vozidiel.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- predchádzajúce skúsenosti s predajom
- technické myslenie a veľmi dobrá orientácia na automobilovom trhu
- schopnosť profesionálne vystupovať a komunikovať s rôznymi typmi zákazníkov
- vysoké pracovné nasadenie a časová flexibilita
- ochota neustále pracovať na svojej kompetencii
- nemecký jazyk veľkou výhodou, nie však podmienkou

T.O.B. s.r.o., pôsobí v Trenčianskom kraji ako autorizované zastúpenie značky BMW už viac ako 20 rokov.

Ponúkame našim klientom komplexné profesionálne služby vysokej kvality:
Predaj nových vozidiel BMW, výkup a predaj jazdených vozidiel, predaj nových motocyklov BMW predaj originálnych náhradných dielov, podpora a predaj aj pre neznačkové servisy, predaj originálneho príslušenstva a módnej kolekcie BMW LifeStyle, pneuservis s možnosťou sezónneho uskladnenia kolies, ručné umývanie vozidiel, profesionálne čistenie interiérov a údržba exteriérov vozidiel, karosárske lakovacie práce.

Spoznajte aj Vy prestíž značky BMW a staňte sa jedným z nás.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3302272  Megjelentetés dátuma: 13.2.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Fix + odmeny na základe výsledkov