Firmware vývojár

T-Industry, s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.2.2020/1.3.2020
Od 1 350 EUR/mesiacmzda závisí od odbornej kvalifikácie a skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vývoj SW/aplikácii v jazyku C a C++ pre Embedded systémy
• vývoj aplikácií podľa požiadaviek na báze 32-bitových MCU ARM
• testing a debugging
• review a dokumentácia softvéru

• práca na zaujímavých projektoch
• dlhodobá a stabilná pracovná pozícia
• flexibilný pracovný čas
• motivujúce finančné ohodnotenie závislé od dosiahnutých výsledkov
• možnosť pracovať s modernými informačnými technológiami
• práca v mladom dynamickom kolektíve
• spoločnosťou podporovaný rast

• Vyhradzujeme si práva odpovedať len vyhovujúcim kandidátom.
• Uchádzač môže spolu so životopisom poslať príklad svojho zdrojového kódu alebo iného uchádzačom r realizovaného projektu/diela.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika , Elektronika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

UNIX/Linux - Pokročilý
C - Pokročilý
C++ - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• aktívne používanie git
• čítanie hardvérovej dokumentácie
• znalosť elektrotechniky výhodou
• znalosť technickej angličtiny
• spoľahlivosť, dôslednosť, tímová práca, zodpovednosť
• logické a analytické myslenie
• aktívny prístup k riešeniu problémov
• zodpovednosť za riešené projekty

T-Industry has been operating on the market for 20 years. We are experts in applied research and development for smart technologies (Smart City, Smart Metering, Smart Grid), the Internet of Things and fully customized hardware and software solutions. Since its establishment, our company has been actively engaged in its own research and development. For our customers we bring "ready-made" solutions as well as fully customized technologies based on special requirements of the final end-user. The basic domains include systems for measuring, acquisition, transmitting and evaluating data and information. Other activities include research and development in the sphere of industrial automation, such as Industry 4.0 technologies, information and communication technologies, and the creation and implementation of software in different fields.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 2881787  Megjelentetés dátuma: 9.1.2020  Alapbér (bruttó): 1 350 EUR/mesiac