Pracovník v sklade/vodič

T - GUM, s.r.o.

Miesto práce
Hliny 2719, Považská Bystrica-Zemiansky Kvašov
Termín nástupu
ihneď
1 000 EUR/mesiac+ osobné ohodnotenie 0-100 EUR + diéty za služobné cesty (zavážanie tovaru) + dovolenkový a Vianočný príplatok

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prebierka došlého tovaru, prijímanie tovarových zásob do skladu
- umiestňovanie prijatých zásob do paliet a do miest na to určených
- príprava a vyskladňovanie tovaru zo skladu na základe expedičných príkazov, príprava na expedíciu
- vydávanie tovaru zákazníkom a tovaru určeného na expedíciu
- nakládka a vykládka tovaru
- kontrola pripraveného tovaru a dokladov pri ich výdaji
- vykonávanie riadnej, priebežnej a mimoriadnej inventarizácie skladových zásob
- udržiavanie čistoty a poriadku na pracovisku
- rozvozy a dovozy tovaru
- dodržiavanie zásad BOZP, OŽP a OP
- obsluha VZV

- práca v stabilnej spoločnosti
- jednozmenná prevádzka
- kompletné zaškolenie
- stravné lístky
- voľné víkendy

Ak Vás naša ponuka oslovila, svoje žiadosti spolu so životopisom a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na doleuvedený e-mail. Iba vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

B

- ochota pracovať na vysokozdvižnom vozíku,
oprávnenie a prax na VZV sú výhodou, NIE PODMIENKOU
- zodpovedný prístup k práci
- schopnosť pracovať samostatne aj v tíme

Stabilná obchodná spoločnosť s dlhoročným pôsobením.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3089151  Megjelentetés dátuma: 2.3.2022  Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac