Kaderníčka, kaderník

T-GIO, s. r. o.

Miesto práce
Einsteinova 18, Bratislava, AUPARK
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Od 750-1200 Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca v exkluzívnom kaderníckom salóne v Auparku s výbornou klientelou. Práca zahŕňa dámske, pánske a detské strihanie, úpravu vlasov a brady, tvorbu spoločenských účesov, farbenie značkou L'oreal, melírovanie, odborné poradenstvo, práca so značkou Kerastase. Pracovná doba na smeny, dlhý a krátky týždeň, výborné pracovné podmienky v priateľskom kolektíve.

Našim zamestnanci môžu využiť zamestnanecké zľavy na produkty a služby s ktorými pracujeme pre seba, rovnako aj pre rodinných príslušníkov. Zamestnancom hradíme odborné školenia v oblasti nových produktov, trendov v strihaní a farbení a poradenskej služby, podporujeme ich v kariérnom raste. Vážime si prácu navyše a mimoriadny výkon našich zamestnancov, preto týchto odmeňujeme špeciálnymi odmenami a extra bonusmi. Novému zamestnancovi po uplynutí trojmesačnej skúšobnej doby dávame jednorazový finančný bonus.

Kontaktujte nás buď telefonicky na tel.čísle: 0907 899 017 alebo mailom [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Kaderník, kaderníčka

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť pracovať, kreativita, flexibilnosť, príjemné vystupovanie, základné kadernícke zručnosti.

Kadernícky salón GIO je na trhu od roku 2007 vďaka správnemu prístupu vedenia, výborným pracovným podmienkam pre zamestnancov, vysokej kvalite služieb a skvelej tímovej práci zamestnancov. Samozrejmosťou je individuálny prístup vedenia k zamestnancom s možnosťou dohodnúť sa na spoločnom riešení. Prevádzky sídlia v nákupných centrách Aupark Bratislava a Nivy Bratislava.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1426996  Megjelentetés dátuma: 16.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 750-1200 Eur