Špecialista laboratória kvality

T E M P O, spol. s r.o.

Miesto práce
Martin
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 572 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- odborná komunikácia s technickým vývojom, externými zákazníkmi, dodávateľmi,
- odborná komunikácia s kooperantami v rámci výrobných procesov,
- technické poradenstvo spolupracujúcim oddeleniam,
- aktívna komunikácia s koncernovým laboratóriom,
- zabezpečenie výroby (chemicko-tepelné spracovanie, materiál, poradenstvo),
- vybavenie a zabezpečenie chodu laboratória,
- kontrola materiálových tokov, technológie výroby a tepelného spracovania,
- analýza škodových, výrobných a degradačných procesov a dielov,
- materiálová analýza (spektrálna analýza),
- röntgenová difraktometria povrchových napätí,
- analýza zvarov, kontrola opalov po brúsení,
- indukčné a vákuové kalenie ocele,
- pevnostné tryskanie

Informácie o výberovom konaní

Pracovná zmluva na dobu určitú 1 rok.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Automobilový priemysel, výroba dopravných prostriedkov

Priemyselná výroba.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

materiálové - technologické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

5

- komunikatívnosť
- samostatnosť
- odolnosť voči stresu
- tímová práca
- flexibilita
- ochota ďalej sa vzdelávať

TEMPO spol. s r. o., prináša nové nástroje na trhu práce už od roku 1993 pri výbere a vyhľadávaní kandidátov pre dočasné pridelenie zamestnancov a outsourcing.
Navštívte nás na www.praca24.sk

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov
ID: 4341204  Megjelentetés dátuma: 28.5.2022  Alapbér (bruttó): 1 572 EUR/mesiac