Autokarosár

T.A. autoopravovne s.r.o.

Miesto práce
Dlhá 85, Žilina
Termín nástupu
1.9.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

oprava cestných motorových vozidiel, rozoberanie a skladanie vozidiel, oprava karosérii .

práca v mladom molektíve, pravidelné školenia s certifikovanými spoločnosťami, práca s prémiovými značkami

Na základe zaslaných životopisov budeme kontaktovať každého uchádzača a následne si vyberieme 1-2 uchádzača.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autokarosár

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

pružnosť, flexibilita, schopnosť samostatnej práce

Naša spoločnosť T.A. autoopravovne v súčastnosti patrí svojím neustálym zlepšovaním a zdokonaľovaním medzi špičkové servisy. Na základe výsledkov prác je naša spoločnosť žiadaná a doposiaľ sme uspokojili všetkých naších klientov na najvyššej úrovni.
ID: 3738975  Megjelentetés dátuma: 14.8.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 000 - 1 500 EUR/mesiac1500