Špecialista v oblasti ochrany osobných údajov pre Českú a Slovenskú republiku

Syngenta Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
10.6.2020
20 EUR/hod.Mzda od 20€/h v závislosti od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Analýza, vyhodnocovanie a pripomienkovanie aktuálnych procesov spojených s GDPR a OOÚ pre všetky oddelenia firmy, vrátane dát zákazníkov.
Aktívna participácia na tvorbe, aktualizácii, úprave, implementácii a správe GDPR a OOÚ pravidiel vo všetkých oblastiach činnosti spoločnosti.
Koordinácia a efektívna komunikácia agendy GDPR s našimi právnikmi.
Odborné poradenstvo a školenie zamestnancov spoločnosti.
Sledovanie trendov a vývoja legislatívy (ČR, SR a EÚ) s dôrazom na potreby spoločnosti
Tvorba a správa všetkých potrebných dokumentov, dohľad nad komplexnosťou procesov, harmonizácia dokumentov a procesov.

Práca na dohodu/skrátený úväzok, v priemere 20h/týždeň, predpoklad do konca roka 2020
Flexibilný pracovný čas
Možnosť práce aj z domu alebo z kancelárie

Ak máte skúsenosť s GDPR a OOÚ, správou osobných údajov, nápady ako robiť veci lepšie a efektívnejšie, je táto pozícia vhodná práve pre vás. Pracovný pohovor bude prebiehať v anglickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Legislatíva

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Český jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
GDPR - Expert

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosť z podobnej pozície potrebná (zodpovednosť za GDPR, smernice a procesy ).

Počet rokov praxe

1

Osobná proaktivita, schopnosť analýzy problémov a ich riešenia.
Dobré komunikačné zručnosti, komunikácia v anglickom jazyku.

Spoločnosť Syngenta Slovakia s.r.o. pôsobí na trhu v Slovenskej republike oficiálne od 10. mája 2001. Našim poslaním je zvyšovať a chrániť potenciál rastlín pre potreby života na tejto planéte. Hlavným predmetom činnosti spoločnosti je neustály vývoj v oblasti šľachtenia rastlín a výskum v technológiách ich ochrany. Postavenie spoločnosti na lokálnom trhu s prípravkami na ochranu rastlín a s osivami je v súlade s jej celosvetovým postavením - patrí jednoznačne k vedúcim spoločnostiam v oblasti agrobiznisu.
ID: 3917778  Megjelentetés dátuma: 29.5.2020  Alapbér (bruttó): 20 EUR/hod.