Projektant: elektro 2.450-3.000€ + bonus do 1-2 platov BA

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 450 - 3 000 EUR/mesiac2.450-3.000€ (SZČO) alebo 1.800-2.200€ brutto (TPP) + možnosť bonusov až do výšky 1-2 násobku mesačnej odmeny na základe ekonomických výsledkov (aj pri SZČO a aj pri TPP) Minimálnou základnou zložkou mzdy je nižší interval fixu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne obsadzujeme pozíciu:
Projektant: elektro 2.450-3.000€ + bonus do 1-2 platov BA (Ref. č.: P375)

Pracujeme 100% DISKRÉTNE. Nemusíš sa obávať, že sa tvoj profil dostane do nesprávnych rúk. Tvoj profil nezasielame ďalej klientovi bez tvojho druhého súhlasu. Teda až potom ako si pozíciu spolu prejdeme a predstavíme ti nášho klienta.

AK SI POZERÁŠ TÚTO PONUKU NA MOBILE ALEBO NEMÁŠ AKTUALIZOVANÝ ŽIVOTOPIS, POŠLI ZATIAĽ ASPOŇ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, ABY SME O TEBE VEDELI.

AKO TO VIDIA TVOJI BUDÚCI KOLEGOVIA?
„V tíme sme otvorení aj začínajúcemu projektantovi ale aj veľmi skúsenému hotovému človeku. Prípadne aj človeku, ktorý robí podobnú alebo príbuznú rolu ale chce projektovať.“

„Človek by mal byť pripravený hľadať riešenia aj na situácie, ktoré ešte nezažil.“

„Veľa zadaní od objednávateľov má ďaleko od dokonalosti... treba rozmýšľať v súvislostiach a vedieť si predstaviť skutočnú realizáciu.“

ČOHO BUDEŠ SÚČASŤOU?
Si súčasťou úspešnej spoločnosti, ktorá má dlhoročnú tradíciu a rastúcu tendenciu v dodávaní investičných celkov, údržbou technológií v oblasti elektra, merania a regulácie.

TVOJE HLAVNÉ ÚLOHY?
- navrhovať elektrické schémy a technickú dokumentáciu v oblasti elektro, meranie a regulácia v priemysle
- navrhovať technické riešenia
- zodpovedať za súlad projektu s legislatívou
- kontrolovať súlad realizácie projektov s projektovou dokumentáciou
- kontrolovať a preberať doklady a podklady ukončeného projektu
- organizovať rokovania s externými subjektami
- plánovať činnosti v záujme dodržania termínov
- viesť pracovné stretnutia s internými útvarmi, konzultovať s inými útvarmi a externými subjektami
- poskytovať poradenstvo pre interné útvary alebo projektom dotknuté subjekty v technickej oblasti
- spracovávať zložitejšiu dokumentáciu využívaním viacerých platných metodických pokynov a legislatívnych noriem
- spracovávať výstupy použitím analýzy údajov a vlastným úsudkom

ALEBO SI POZRI INÉ AKTUÁLNE PONUKY V ELEKTROTECHNICKOM PRIEMYSLE:​
www.synertapersonnel.com/elektro-pozicie/

VÝHODY PRE TEBA?
- podieľaš sa na realizácii veľkých projektov
- dlhoročný stály tím
- priateľská až rodinná atmosféra a hlavne férový prístup manažmentu
- moderné, príjemné a reprezentatívne pracovné prostredie
- možnosť parkovania v areáli spoločnosti
- flexibilný pracovný čas – ide o to „mať urobené to čo treba“
- kurzy angličtiny, 1x týždenne (50% hradí firma)
- 3 „sick days“ ročne bez otázok
- home office (práca z domu): možnosť individuálnej dohody po kompletnom zaškolení

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Etablovaná a úspešná spoločnosť zaoberajúca sa dodávkou investičných celkov, údržbou technológií v oblasti elektra, a merania a regulácie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

- odbor: optimálne elektrotechnické, technické, a/alebo stavebné zameranie

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- si človek, ktorý je ochotný učiť sa nové veci
- si samostatný človek a máš organizačné schopnosti
- máš systém ako si veci nastaviť aby si sa čo najefektívnejšie dostal k cieľu
- nemusíš mať zaužívaný postup, vieš situáciu zvážiť a nájsť riešenie

POČÍTAČOVÉ ZRUČNOSTI:
- MS Office na užívateľskej úrovni

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI:
- anglický jazyk na základnej komunikačnej úrovni je výhodou (aby si vedel prečítať a odpovedať na e-maily)

POŽADOVANÁ PRAX:
- minimálne 2 roky

TECHNICKÉ PREDPOKLADY:
- vyhláška č. 508/2009 Z.z. (§ 22 alebo § 23) – platné osvedčenie výhodou
- máš dostatočné povedomie o technike a elektrotechnike
- znalosť programu AutoCAD
- znalosť EPLAN je výhodou
- skúsenosť s vypracovaním projektovej dokumentácie
- skúsenosti s projektovaním VN zariadení výhodou
- vítaná je prax aj z priemyslu bonus by bola skúsenosť napríklad aj projektovanie výbušného prostredia

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 3840076  Megjelentetés dátuma: 4.2.2020  Alapbér (bruttó): 2 450 EUR/mesiac