Referent/ka personálneho oddelenia 1.100-1.400€ min. prax 3-5r.: BA

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
1 100 - 1 400 EUR/mesiac1.100-1.400€ brutto na základe profilu a skúseností kandidáta. Odmena zahŕňa: fixnú zložku cca 700-900€ + mesačný bonus 400-700€. Dohodnutý mesačný bonus sa vypláca na 100% každý mesiac, je považovaný za druhú fixnú zložku. Minimálnou základnou zložkou mzdy je nižší interval fixu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodného kandidáta na pozíciu:
Referent/ka personálneho oddelenia 1.100-1.400€ min. prax 3-5r.: BA (Ref. č.: RPO101)

Pracujeme 100% DISKRÉTNE. Nemusíte sa obávať, že sa Váš profil dostane do nesprávnych rúk. Váš profil nezasielame ďalej klientovi bez Vášho druhého súhlasu. Teda až potom ako si pozíciu spolu prejdeme a predstavíme Vám nášho klienta.

AK SI POZERÁTE TÚTO PONUKU NA MOBILE ALEBO NEMÁTE AKTUALIZOVANÝ ŽIVOTOPIS, POŠLITE ZATIAĽ ASPOŇ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, ABY SME O VÁS VEDELI.

AKO TO VIDIA VAŠI BUDÚCI KOLEGOVIA?
„U nás má človek možnosť osobného odborného rastu a vzdelávania cez školenia a odborné kurzy podľa vlastného výberu.“

„Je to stabilná a zároveň zaujímavá pozícia v naozaj významnej spoločnosti vo svojej oblasti.“

„Človek by si mal veci samostatne naštudovať, zhodnotiť a potom prísť s možnosťami riešenia.“

VAŠA HLAVNÁ PRACOVNÁ NÁPLŇ:
- administratívne úlohy v agende personalistiky
- úzka spolupráca a poskytovanie podkladov pre mzdové oddelenie
- prihlasovanie/odhlasovanie zamestnancov v rámci sociálnej poisťovne a zdravotných poisťovní
- príprava a podpora pri vyhľadávaní nových zamestnancov
- aktívna účasť na zlepšovaní kultúry a atmosféry v organizácii z pohľadu ľudských zdrojov

HLAVNÉ VÝHODY PRE VÁS?
- stabilná práca na personálnom oddelení významnej spoločnosti
- vysoko nadštandardné možnosti osobného rastu v zmysle osobného vzdelávania, školení a konferencií podľa vlastného výberu

ALE TIEŽ VÝHODY AKO:
- príjemné a estetické pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- týždenný pracovný čas: 37,5 hod. + čiastočne gastro lístky aj počas dovolenky
- možnosť účasti na rôznych akciách a podujatiach spoločnosti

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Stabilná spoločnosť s dlhoročnou históriou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- máte schopnosť pracovať samostatne ale aj tímovo
- máte zmysel pre detail, precíznosť a zodpovednosť
- máte systematické myslenie a viete si určiť priority
- ochota a záujem priebežne sa vzdelávať

POČÍTAČOVÉ ZRUČNOSTI:
- MS Word: pokročilý užívateľ
- MS Excel: pokročilý užívateľ
- MS Outlook: pokročilý užívateľ

OSTATNÉ ZNALOSTI:
- znalosť pracovno-právnych predpisov

POŽADOVANÁ PRAX:
- očakávaná prax v agende personalistiky min. 3-5 rokov

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 3731659  Megjelentetés dátuma: 7.11.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 400 EUR/mesiac1.100-1.400€ brutto na základe profilu a skúseností kandidáta. Odmena zahŕňa: fixnú zložku cca 700-900€ + mesačný bonus 400-700€. Dohodnutý mesačný bonus sa vypláca na 100% každý mesiac, je považovaný za druhú fixnú zložku. Minimálnou základnou zložkou mzdy je nižší interval fixu.