Projektový manažér 2.710-3.380 €: elektromontážne projekty (BA)

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 000 - 2 500 EUR/mesiac- mesačná odmena je 2.710-3.380 EUR (SZČO) alebo 2.000-2.500 EUR brutto (TPP) + bonusy až do výšky 3 násobku mesačnej odmeny (aj pri SZČO a aj pri TPP). Minimálnou základnou zložkou mzdy je nižší interval odmeny.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu:
Projektový manažér: elektro a elektromontážne projekty 2.710-3.380 EUR (BA) (Ref. č.: PM372)

Pracujeme 100% DISKRÉTNE. Nemusíš sa obávať, že sa tvoj profil dostane do nesprávnych rúk. Tvoj profil nezasielame ďalej klientovi bez tvojho druhého súhlasu. Teda až potom ako si pozíciu spolu prejdeme a predstavíme ti nášho klienta.

AK SI POZERÁŠ TÚTO PONUKU NA MOBILE ALEBO NEMÁŠ AKTUALIZOVANÝ ŽIVOTOPIS, POŠLI ZATIAĽ ASPOŇ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, ABY SME O TEBE VEDELI.

NÁPLŇ PRÁCE:
Si súčasťou úspešnej spoločnosti, ktorá má dlhoročnú tradíciu a rastúcu tendenciu v dodávaní investičných celkov, údržbou technológií v oblasti elektra, merania, regulácie, a tiež výrobou a dodávaním rozvádzačov.

Tvoje hlavné úlohy:
- Vypracovať cenovú ponuku, na základe obhliadky alebo realizačného projektu.
- V spolupráci s nákupcami zabezpečiť dodávky materiálu.
- Plánovanie montážnych kapacít.
- V spolupráci s vedúcim montérom riadiť tímy montérov počas realizácie diela.
- Komunikácia s dodávateľmi a zákazníkmi.
- Príprava funkčného odskúšania a odovzdania diela.
- Riadiš zákazky elektro (silnoprúd), meranie a regulácia (slaboprúd).
- Budeš cestovať v rámci lokalít projektov v priemere 1-2 dni v týždni (s návratom ten istý deň) väčšinou Západné Slovensko (hlavne BA a okolie).

- Podieľaš sa na realizácii veľkých projektov.
- Takmer 10 rokov jeden tím - priateľská a až rodinná atmosféra a hlavne férový prístup.
- Pohyblivý pracovný čas – ide o to „mať urobené to čo treba“.
- Kurzy angličtiny, 1x týždenne (50% hradí firma).
- 3 sick days ročne.
- Poskytnutie firemného vozidla aj na súkromné účely.
- Bývanie: v prípade kandidáta z iného regiónu je možné sa dohodnúť na poskytnutí ubytovania alebo príspevku na presťahovanie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť sa zaoberá hlavne dodávaním investičných celkov, údržbou technológií v oblasti elektra, meraním, reguláciou, a tiež výrobou a dodávaním rozvádzačov. Spoločnosť patrí do skupiny firiem pôsobiacich na viacerých trhoch so zákazníkmi hlavne v petrochemickom, chemickom, biochemickom, farmaceutickom a automotive priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- Ochota učiť sa (každý rok sa chodí na školenia ku klientom).
- Radi dáme príležitosť šikovným ľuďom, ktorí pracovali na nižších pozíciách.
- Si samostatný človek a máš riadiace schopnosti.
- Máš systém ako si veci nastaviť aby si sa čo najefektívnejšie dostal k cieľu.
- Nemusíš mať zaužívaný postup, vieš situáciu zvážiť a pripraviť funkčný plán.

TECHNICKÉ PREDPOKLADY:
- Vyhláška č. 508/2009 Z.z. (§ 22 alebo § 23) – platné osvedčenie výhodou.
- Máš dostatočné povedomie o technike a elektrotechnike.
- Základná znalosť AutoCAD.
- Základná znalosť EPLAN/ELCAD výhodou.

POČÍTAČOVÉ ZRUČNOSTI:
- MS Office pre bežnú firemnú a obchodnú komunikáciu.

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI:
- Anglický jazyk na základnej komunikačnej úrovni je výhodou (aby si vedel prečítať a odpovedať na e-maily).

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 3609166  Megjelentetés dátuma: 13.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 000 - 2 500 EUR/mesiac- mesačná odmena je 2.710-3.380 EUR (SZČO) alebo 2.000-2.500 EUR brutto (TPP) + bonusy až do výšky 3 násobku mesačnej odmeny (aj pri SZČO a aj pri TPP). Minimálnou základnou zložkou mzdy je nižší interval odmeny.