Kaderníčka / Kaderník do jedného z najexkluzívnejších salónov v BA: Junior 1.500-2.500€ / Senior 2.000-3.200€

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislavský kraj
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Junior Kaderníčka / Kaderník: 1.500-2.500€, Senior Kaderníčka / Kaderník: 2.000-3.200€. Minimálnou základnou zložkou mzdy je 700€.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta hľadáme vhodných kandidátov na pozíciu:
Kaderníčka / Kaderník do jedného z najexkluzívnejších salónov v BA: Junior 1.500-2.500€ / Senior 2.000-3.200€ (Ref.č.: KAD309)

CHCEŠ NIEKOHO ODPORUČIŤ NA TÚTO POZÍCIU?
Určite poznáš ty osobne alebo tvoji známi nejakého kaderníka alebo kaderníčku. Odporuč šikovného kandidáta cez formulár nižšie.
Za každého kandidáta, ktorý bude zamestnaný získaš po skúšobnej dobe 100€ v hotovosti + 150€ v službách.

Pracujeme 100% DISKRÉTNE. Nemusíš sa obávať, že sa tvoj profil dostane do nesprávnych rúk. Tvoj profil nezasielame ďalej klientovi bez tvojho druhého súhlasu. Teda až potom ako si pozíciu spolu prejdeme a predstavíme ti nášho klienta.

AK SI POZERÁŠ TÚTO PONUKU NA MOBILE ALEBO NEMÁŠ AKTUALIZOVANÝ ŽIVOTOPIS, POŠLI ZATIAĽ ASPOŇ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, ABY SME O TEBE VEDELI.

ČO SI O FIRME MYSLIA JEJ ĽUDIA?
„Patríme určite medzi špičku v našej oblasti. Nenaháňame sa v práci... keď príde klientka, tak sa jej venujeme do detailov.“

„Používame prírodnú kozmetiku, ktorá neškodí kaderníkom a nespôsobuje žiadne alergie. A tiež nie je testovaná na zvieratách.“

„Rátame s tým, že si klientka vybaví na 5-10 min, telefonát. Kaderníčka tam bude pre ňu... má na ňu vyhradený dostatok času, vie sa jej v kľude venovať.“

„U kolegov hľadáme tímového ducha, dodržiavanie spoločných dohôd. Nestrpíme silný individualizmus. Toto môže niektorým aj prekážať, pretože neustále zmeny vyžadujú kompromis a dohodu celého kolektívu. Pričom si potrpíme na dodržiavanie svojich slov.“

„Dlhé roky robíme všetko pre to, aby sme zmenili návštevu salónu krásy na skutočný zážitok. Naša firma sa snaží byť najlepšia v momentálnych trendoch na trhu, neustále prinášame zmeny, meníme ponuku podľa aktuálneho dopytu. Máme komplexný prístup k vzhľadu, pretože je to podľa nás komunikačný nástroj, ktorý sa nepodceňuje.“

Hlavne:
- Férový a motivujúci odmenový systém.
- Dobrý a stabilný tím kolegov.
- Pracuješ v jednom z najexkluzívnejších kaderníckych salónov v Bratislave.

Ale tiež:
- Finančná podpora ďalšieho vzdelávania (do 5.000€).
- Interné školenia a vlastný školiteľ.
- Možnosť rekvalifikácie.
- Objednávky sa riešia cez recepčné, ty sa venuješ naplno len zákazníkom.
- Výrazné zľavy na produkty a služby pre rodinných príslušníkov/priateľov.
- Vianočný večierok alebo pár dní wellness, podľa toho ako sa tím dohodne.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Jeden z najexkluzívnejších salónov krásy v Bratislave s dlhoročnou históriou.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

- Ideálne vyučená kaderníčka / kaderník, nie je však podmienkou, môže byť nahradené praxou.

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- Si tímový hráč, vieš v rámci tímu komunikovať a dohodnúť sa.
- Zaujímaš sa o nové trendy.

JAZYKOVÉ SCHOPNOSTI:
- Cudzí jazyk nepožadujeme, ale bolo by fajn ak máš aspoň základy angličtiny, ak nie, nevadí pomôže recepčná.

POŽADOVANÁ PRAX:
- Junior: prax sa posudzuje individuálne (min. 1 rok).
- Senior: min. 5 rokov skúseností.

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 3606411  Megjelentetés dátuma: 13.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Junior Kaderníčka / Kaderník: 1.500-2.500€, Senior Kaderníčka / Kaderník: 2.000-3.200€. Minimálnou základnou zložkou mzdy je 700€.