Lekár FBLR (3,000-3,500€ + byt + auto) špičkovo technicky zariadená a oceňovaná súkromná klinika

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Mzdové podmienky (brutto)
3,000-3,500€ + možnosť bonusov + byt podľa výberu + auto

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta exkluzívne hľadáme kandidáta na pozíciu:

Pracujeme 100% DISKRÉTNE. Nemusíte sa obávať, že sa Váš profil dostane do nesprávnych rúk. Váš profil nezasielame ďalej klientovi bez Vášho druhého súhlasu. Teda až potom ako si pozíciu spolu prejdeme a predstavíme Vám nášho klienta.

AK SI POZERÁTE TÚTO PONUKU NA MOBILE ALEBO NEMÁTE AKTUALIZOVANÝ ŽIVOTOPIS, POŠLITE ZATIAĽ ASPOŇ ZÁKLADNÉ INFORMÁCIE, ABY SME O VÁS VEDELI.

Rád Vám diskrétne predstavím ponuku telefonicky. Na tomto linku si môžete rezervovať termín:
bit.ly/LekarFBLR

AKO TO VIDÍ MANAŽMENT?
„Lekár (FBLR) má úplne voľné ruky ohľadne riadenia svojho oddelenia a tímu.“

„K dispozícii má naozaj špičkové a najmodernejšie zaridenia v rámci SR/ČR.“

VAŠA NÁPLŇ PRÁCE STRUČNE:
- ste rehabilitačný lekár (FBLR) v privátnej top klinike
- máte voľné ruky vo vedení oddelenia, manažment kliniky nezasahuje do riadenia Vášho oddelenia
- tím oddelenia cca 10 ľudí (Vy - Lekár FBLR, maséri, rehabilitační pracovníci) + 30-40 ľudí na iných oddeleniach

VÝHODY PRE VÁS?
- bývanie vo firemnom byte úplne zdarma (v prípade rodiny prenajatie bytu podľa výberu na náklady spoločnosti)
- k dispozícii firemné vozidlo na súkromné účely
- možnosť rekreácie vo vlastných firemných apartmánoch
- moderné priestory kliniky, s nezávadnými materiálmi, klimatizáciou
- obedy zdarma
- podpora účasti na kongresoch a školeniach

Najmodernejšie a špičkové vybavenie v rámci SR/ČR:
- kompletná elektroliečba
- liečba laserom
- vodoliečba a iné

V rámci kliniky k dispozícii:
- vlastné MR
- digitálny röntgen

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Nemocnice, ambulantná lekárska činnosť, ostatná zdravotná starostlivosť

Spoločnosť má viac ako 20 ročnú históriu a patrí medzi top kliniky vo svojich oblastiach.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

FBLR

OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY:
- ste človek ktorý má systémové a organizačné schopnosti viesť svoje oddelenie

POŽADOVANÁ PRAX:
- atestácia v odbore FBLR + možnosť byť odborným garantom

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 3355554  Megjelentetés dátuma: 17.6.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 3,000-3,500€ + možnosť bonusov + byt podľa výberu + auto