Technický manažér: elektro a elektromontážne projekty 2,300-2,600 EUR (BA)

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
2,300-2,600 EUR + 0.5-2.5 platu ako ročná odmena podľa obchodných výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budete sa podieľať na rastovej vízii spoločnosti, ktorá má dlhoročnú tradíciu a rastúcu tendenciu v dodávaní investičných celkov, údržbou technológií v oblasti elektra, merania, regulácie, a tiež výrobou a dodávaním rozvádzačov.

Radi dáme príležitosť šikovným ľuďom, ktorí doteraz nedostali šancu a pracovali možno na nižších pozíciách.

Vzhľadom na rozširovanie a zvyšovanie zákaziek budete na novootvorenej pozícii. Túto pozíciu doteraz zastával člen manažmentu, ktorý sa chce venovať intenzívnejšie obchodu a koncepcii. Budete mať plnú podporu tohto človeka, ktorý je kolegami hodnotený ako ľudský a odborne vysoko kvalifikovaný.

tím pozostáva z cca 20 interných ľudí + externí dodávatelia prác – Váši priamy kolegovia tvoria tím cca 10-11 ľudí (projektových manažérov, projektantov, nákupcov, servisných technikov)
- projektoví manažéri, ktorí riadia projekty od získania zákazky až po ukončenie a odovzdanie
- obchodníci
- projektanti
- nákupcovia
- back-office (administratívna podpora)

Vaše hlavné úlohy:
- budete sa podieľať na zlepšovaní a zjednocovaní systému práce
- budete pomáhať plánovať kapacity
- budete cestovať v rámci lokalít projektov v priemere 1 deň v týždni

Alebo máte viac skúseností? Pozrite si pozíciu Technický riaditeľ: elektro a elektromontážne projekty (BA) (Ref. č.: TR368) (Skopírujte si tento link do prehliadača)

- máte podporu od človeka z manažmentu, ktorý je kolegami hodnotení ako ľudský a odborne vysoko kvalifikovaný
- podieľate sa na realizácii veľkých projektov
- človek, ktorý dlhé roky zastupuje manažment spoločnosti má ľudský prístup
- takmer 10 rokov jeden tím
- priateľská a až rodinná atmosféra
- pohyblivý pracovný čas – ide o to „mať urobené to čo treba“
- osobné sviatky a firemné akcie sú súčasťou firemnej kultúry
- poskytnutie firemného vozidla aj na súkromné účely
- bývanie: v prípade kandidáta z iného regiónu je možné sa dohodnúť na poskytnutí ubytovania alebo príspevku na bývanie
- férové a motivujúce ohodnotenie (viď časť plat)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Spoločnosť sa zaoberá hlavne dodávaním investičných celkov, údržbou technológií v oblasti elektra, meraním, reguláciou, a tiež výrobou a dodávaním rozvádzačov. Spoločnosť patrí do skupiny firiem pôsobiacich na viacerých trhoch so zákazníkmi hlavne v petrochemickom, chemickom, biochemickom a farmaceutickom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické alebo strojárske zameranie je výhodou

Vodičský preukaz

B

Osobnostné:
- nemusíte mať za sebou podobnú manažérsku skúsenosť
- radi dáme príležitosť šikovným ľuďom, ktorí pracovali možno na nižších pozíciách
- ste samostatný človek a máte riadiace schopnosti
- máte systém ako si veci nastaviť aby ste sa čo najefektívnejšie dostali k cieľu
- nemusíte mať zaužívaný postup, viete situáciu zvážiť a pripraviť funkčný plán

Technicky:
- máte dostatočné povedomie o technike a elektrotechnike

Môže byť výhodou:
- základná znalosť AutoCAD
- Vyhláška č. 508/2009 Z.z. (§ 22 alebo 23) – platné osvedčenie výhodou
- znalosť EPLAN/ELCAD
- anglický jazyk na základnej komunikačnej úrovni je výhodou (aby ste vedeli prečítať a odpovedať na e-maily)
- MS Office pre bežnú firemnú a obchodnú komunikáciu

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 3156831  Megjelentetés dátuma: 18.8.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2,300-2,600 EUR + 0.5-2.5 platu ako ročná odmena podľa obchodných výsledkov