Obchodný a Technický Poradca: zateplovacie systémy (región: ZA, PB, CA)

Synerta Personnel s.r.o.

Miesto práce
okres Čadca, okres Žilina, okres Považská Bystrica
1550 EUR: fix 800-900 EUR/mes. + do 650 EUR motivujúce odmeny na základe predajných výsledkov (odmeňovací systém)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- si obchodný a technický poradca v medzinárodnej firme s viac ako 20-ročnou históriou, ktorá je v súčasnosti členom nadnárodného koncernu a svetovou jednotkou v zateplovacích systémoch
- pracuješ v teréne a si samostatný člen regionálnych tímov
- robíš aktívny predaj a vyhľadávaš príležitosti v oblasti zateplovania fasád
- získavaš zákazníkov a to najmä investorov ako: vlastníci bytov, bytové družstvá, rodinné domy, správcovské spoločnosti
- robíš aktívny predaj a oslovuješ firmy, ktoré zateplovanie realizujú
- poskytuješ technické a produktové poradenstvo zákazníkom
- zabezpečuješ všetky činnosti aby išlo všetko plynule, boli naplnené potreby zákazníka, a aby bol zákazník spokojný
- prezentuješ výhody toho čo ponúkaš, tak aby si získal dôveru potenciálnych zákazníkov/investorov - napr. na schôdzach v bytových domoch
- pravidelne reportuješ svoje výsledky a obchodné informácie
- aktívne ponúkaš naše nadštandardné a bezplatné služby zákazníkom vo forme servisného technika, termovízie, vizualizácií atď.
- priebežne sleduješ vývoj na trhu aby si mal prehľad a mohli sme spolu robiť správne rozhodnutia
- vytváraš obchodné ponuky pre zákazníkov

- pracuješ v príjemnom kolektíve a v dobrom pracovnom zázemí
- zažívaš kultúru medzinárodnej spoločnosti s takmer rodinnou atmosférou
- máš možnosť kariérneho postupu buď v rámci regiónov alebo v rámci iných krajín kde nadnárodný koncern pôsobí
- využívaš služobný automobil aj na súkromné účely
- máš k dispozícii firemný mobilný telefón
- máš k dispozícii firemný notebook
- hneď od začiatku získavaš prepracované školenia a učíš sa všetko, čo k svojej práci potrebuješ priamo od najlepších ľudí vo firme
- máš možnosť využívať firemné relaxačné centrum v krásnom horskom prostredí za veľmi zvýhodnených podmienok pre zamestnancov a ich rodiny (ubytovanie, relax, sauna, fitness)

Firma vyznáva tieto hodnoty, ktoré nie sú len slovami na papieri:
- Vzájomný rešpekt
- Lojalita, vernosť
- Tímovosť
- Zodpovednosť
- Ochota učiť sa
- Dôvera
- Čestnosť, férovosť
- Pravdovravnosť, úprimnosť
- Podeliť sa o firemný know-how
- Spoľahlivosť

Poznámka od personálnej agentúry:
"Vieme, že vo firme je minimálna fluktuácia. Je to pôvodne takmer rodinná firma založená na kvalitných vlastných výrobkoch a dobrých vzťahoch so svojimi ľudmi. Mimochodom, človek s ktorým sme pripravovali túto náborovú kampaň je vo firme takmer od jej vzniku - viac ako 21 rokov."

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Spoločnosť má viac ako 20-ročnú vlastnú históriu a je súčasťou nadnárodného koncernu, ktorý je svetovou jedničkou v zateplovacích systémoch, stavebných hmôt s hlavným zameraním na fasády, podlahové systémy a interiéry.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo výhodou ale nie podmienkou

Ostatné znalosti

Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy

Vodičský preukaz

B

- komunikácia s ľudmi a obchodné aktivity sú ti blízke
- si cieľavedomý človek
- si človek, ktorý sa rád učí nové veci a vzdeláva sa
- odbor stavebníctva ti je blízky - či už z pracovných skúseností, v rámci tvojho vzdelania, alebo aspoň zo súkromia (napr. vieš čo to je stavať svojpomocne rodinný dom a pod.)

Synerta Personnel je personálna agentúra, ktorá je súčasťou Synerta Group. Našim partnerom pomáhame aby mohli byť úspešní cez najvhodnejších ľudí. Jedna z najdôležitejších esencií úspechu je správny výber kandidátov a budúcich členov efektívnych tímov.

Tak ako k našim partnerom, aj k našim kandidátom sa správame vždy fér a zachovávame úplnú diskrétnosť. Aj to nám pomáha budovať si s kandidátmi dôveru a dlhodobý vzťah.

www.SynertaPersonnel.com
ID: 2728398  Megjelentetés dátuma: 18.10.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1550 EUR: fix 800-900 EUR/mes. + do 650 EUR motivujúce odmeny na základe predajných výsledkov (odmeňovací systém)