Experienced Front-end Developer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 500 EUR/mesiacod 2500€ brutto/ mesiac (navýšenie závisí podľa skúseností)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného JavaScript front-end developera, ktorý by bol súčasťou SW development tímu pre úspešnú IT spoločnosť. Hľadáme človeka, ktorý by mal byť schopný rýchlo a efektívne riešiť zadané požiadavky zo strany klienta, mal by mať ochotu sa učiť nové veci a posúvať sa dopredu.

Vašou úlohou bude:

  • dizajn a development užívateľského prostredia pre produkty v oblasti biometrie
  • zameranie sa na implementáciu front-end častí web aplikácií (klientská stránka)
  • dizajn nových funkcionalít a prototypov UI
  • úzka spolupráca s back-end developmentom
  • kreovanie a údržba UI komponentov
  • zodpovednosť za dizajn a vysokú kvalitu výstupov

  • zaujímavé finančné ohodnotenie závisí od pracovných skúseností
  • pravidelné ročné bonusy, individuálne ohodnotenie
  • práca s najnovšími technológiami v oblasti revolučnej biometrie
  • možnosť sebarozvoja, rôzne tréningy a školenia, účasť na konferenciách
  • agilne vedené projekty
  • pravidelné teambuldingy a bohatý sociálny balíček
  • bufetík so sladkosťami a slanosťami v kuchynke, samozrejme výborna káva, čaje
  • spoločné neformálne firemné raňajky priamo v officoch vždy prvú stredu v mesiaci
  • flexibilná pracovná doba (11:00 -15:30 povinne)
  • možnosť 1x home office/ týždeň
  • 3x sick days/ rok
  • dovolenka navyše
  • státie pre bicyke, stolný futbal

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Úspešná slovenská IT spoločnosť z oblasti biometrie vývíjajúca softvérové riešenia zamerané na identifikáciu osôb.

Požiadavky na zamestnanca

  • dlhodobá skúsenosť v oblasti front-end developmentu v agilnom prostredí
  • znalosť JavaScript, TypeScript
  • JavaScript frameworks – ReactJS, JQuery, Angular, styled-components, Jest je výhodou
  • CSS platforma - SASS / LESS
  • node.js + express.js je tiež výhodou
  • nástroje ako, Yarn, WebPack, Gulp
  • skúsenosť s authentication concepts, front-end security concepts
  • komunikačné protokoly REST, SOAP
  • základná znalosť SQL and GraphQL protokolu (apollo/relay je výhodou)
  • skúsenosť s Git and CI/CD
  • výhodou je znalosť jazykov/technológií ako, Kotlin, Ruby, Ruby on Rails, Node.js
  • zmysel pre detail a zodpovedný prístup ku práci
  • ochota zdielať skúsenosti a pomáhať druhým
  • komunikatívna znalosť angličtiny

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 4029954  Megjelentetés dátuma: 5.2.2021  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac