Junior obchodný špecialista (chem-tech.spoločnosť)

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Január 2021
Mzdové podmienky (brutto)
1300 EUR/Gross

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Našim klientom je spoločnosť Ultrapolymers, ktorá je svetovým výrobcom, distribútorom a predajcom polymérov. Aktuálne pre nich hľadáme špecialistov pre oblasť obchodu (predaj a starostlivosť o firemných klientov). Radi by z nich vychovali expertov pre túto oblasť, preto v januári štartujú "On-the-job training program", ktorý je pozíciou na plný úväzok a trvá 9 mesiacov (potom plynule prejde do expertnej pozície).

Kancelária v rámci Slovenska sa nachádza v Piešťanoch, no pozícia zahŕňa dlhodobé cestovanie autom za klientami do rôznych regiónov Slovenska.

Čo bude Vašou úlohou:

  • zvládnuť training program a následne prevziať portfólio firemných klientov
  • pravidelne robiť prieskum trhu a identifikovať nové obchodné príležitosti
  • aktívne udržiavať a rozvíjať vzťahy s klientami (B2B)
  • strategicky plánovať a nastavovať reálne ciele tak, aby sa priebežne zvyšovali predaje spoločnosti
  • rozvíjať obchodné príležitosti a hľadať potenciálne riešenie, ako uplatniť polyméry pre čo najširšie spektrum klientov
  • spolupracovať s inými oddeleniami spoločnosti, ako napr. Výskum a vývoj, Logistika, Zákaznicky servis, Finance a pod.)

  • 9 mesačný on-the-job training (produkt, výrobné procesy, spolupráca s oddeleniami, predaj)
  • Príjemná rodinná kultúra
  • Možnosť jazykového vzdelávania
  • Ročný bonus

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Ostatná priemyselná výroba

Spoločnosť Ultrapolymers poskytuje široké portfólio polymérov, ktoré vyrába, distribuuje aj predáva. Patrí medzi vyznámných hráčov na Pan-európskom trhu polymérov, má 26 kancelárií, 45 skladov a priemerný obrat 700 miliónov EUR. Pridajte sa do úspešného tímu a pomôžte mu ďalej rásť!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Na túto pozíciu hľadáme kandidátov, ktorí majú motiváciu pracovať pre výrobnú/technologickú spoločnosť a vzdelávať sa v oblasti technickej chémie. Preto je ideálne, ak majú technické vzdelanie/prax, príp. vedia jasne demonštrovať svoj zámer s dlhodobejšou kariérou v tejto oblasti.

Všeobecné kritériá na túto pozíciu sú:

  • Ukončené vyššie vzdelanie (ideálne v technickom odbore)
  • Angličtina na komunikatívnej úrovni (korporátny jazyk spoločnosti)
  • Slovenčina ako rodený hovoriaci (denný kontakt s lokálnymi klientami)
  • Prvá skúsenosť (počas alebo aj po ukončení štúdia) - ideálne zameranie na klientov
  • Ochota učiť sa, zvedavosť, záujem o oblasť chémie
  • Silná orientácia na zákazníka a predajný talent
  • Silné prezentačné a argumentačné zručnosti
  • Orientácia na výsledky a proaktivita
  • Vodičský preukaz skupiny B a ochota šoférovať aj na dlhšie vzdielanosti (napr. stredné Slovensko)

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Are you interested in this job opportunity? Please, send us your CV in English to [email protected]. Please, use the title of this position as the Subject of the e-mail message.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3967166  Megjelentetés dátuma: 11.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1300 EUR/Gross