Si obchodník telom aj dušou? Naštartuj svoju kariéru naplno v IT spoločnosti!

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap/dohodou
od 1500 € fix brutto (záleží od individuálnych znalostí) + bonusy z obchodu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak cítiš, že práve obchod je smer, ktorému sa chceš vo svojom živote venovať, prípadne máš už nejaké juniorné skúsenosti, ponúkame ti skvelú príležitosť ako rozbehnúť svoju kariéru naplno.
Na pozícii junior IT obchodníka ti spoločnosť, pre ktorú obsadzujeme túto pozíciu, ponúka plnohodnotné odborné aj technické zaškolenie, možnosť rozvíjať sa, učiť sa a neskôr aj kariérne či finančne rásť. Stačí, ak máš výborné prezentačné/komunikačné zručnosti, drive a chuť na sebe pracovať, vzdelávať sa.

Čo bude tvojou náplňou práce?
  • aktívna akvizícia nových klientov (B2B)
  • zastrešenie celého Slovenska, prípadne možnosť spolupráce so susednými krajinami
  • pravidelné obchodné strenutia/cestovanie za zákazníkmi
  • budovanie a udržiavanie kvalitných obchodných vzťahov
  • poskytovanie odborného/technického poradenstva v oblasti technológií

  • motivačné finančné ohodnotenie a bonusy
  • plnohodnotné odborné a technické zaškolenie
  • podpora celého tímu, aby si dokázal/a postupne pracovať samostatne
  • možnosť stabilnej spolupráce a kariérneho rozvoja
  • sociálna starostlivosť - príspevok do 3. piliera
  • príspevok na zdravotnú starostlivosť
  • pravidelné firemné či športové eventy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je IT spoločnosť, ktorá firmám pomáha zefektívniť ich komunikáciu s ich zákazníkmi (telefonovanie, e-maily, chaty, sms správy, alebo sociálne siete) nasadzovaním riešení kontaktných centier.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • VŠ vzdelanie technického smeru (prípadne ekonomika/manažment so zameraním na informatiku)
  • juniorné skúsenosti na podobnej pozícii sú výhodou, nie podmienkou
  • anglický jazyk na úrovni B1/B2 (schopnosť čítať, rozumieť technickým materiálom)
  • vodičský preukaz typu B
  • výborné prezentačné zručnosti
  • reprezentatívna komunikácia, správne načúvanie potrebám zákazníka
  • dynamika, chuť učiť sa, vzdelávať a pracovať na sebe
  • tímový hráč, empatický prístup

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3881250  Megjelentetés dátuma: 28.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500 € fix brutto (záleží od individuálnych znalostí) + bonusy z obchodu