IT Biznis analytik pre greenfieldový projekt v oblasti FINTECH

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Od 2000€ burtto/ mes. ( navýšenie zavisí od skúseností uchádzača )

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete sa podieľať na budovaní prototypu produktu pre moderné banky? Máte skúsenosti s vývojom softvéru a jeho analýzou? Hľadáme skúseného IT Biznis analytika pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je špička v inováciách a IT riešeniach pre bankovú skupinu.

Vašou úlohou bude:
  • návrh riešenia prototypu produktu
  • analýza požiadaviek
  • navrhovanie implementácie vzniknutých požiadaviek
  • písanie funkčných špecifikácií
  • dohliadanie na implementáciu požiadaviek
  • spolupráca pri testovaní produktu
  • analýza zistených problémov
  • úzka spolupráca s architektmi a s projektovým manažmentom

Čo vám prinesie úloha:
  • budete pri vzniku unikátneho produktu
  • možnosť kariérneho rastu na Product Owner-a
  • práca s novými technológiami

  • zaujímavé finančné ohodnotenie na základe pracovných skúseností
  • 7,5 hodinový pracovný čas
  • home office
  • dovolenka navyše
  • agilne vedené projekty
  • stravné lístky plne hradené zamestnávateľom
  • možnosť cestovať (preplácané diéty a cestovné)
  • finančné bonusy
  • bohatý balíček benefitov (šport, kultúra, sebavzdelávanie, teambuildingy, zvýhodnené bankové produkty a iné)

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Líder v inováciách, nových technológiách a systémoch, ktorého interne vyvíjané riešenia využívajú banky v rámci celej skupiny v siedmich krajinách Európy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • preukázateľná prax v oblasti IT analýzy a návrhu softvérového riešenia
  • znalosť životného cyklu vývoja softvéru
  • skúsenosť s vedením projektov v agilnom prostredí
  • aktívna znalosť anglického jazyka slovom i písmom B2
  • analytické zmýšľanie a schopnosť navrhovať riešenia
  • prehľad v oblasti webových riešení (HTTP, REST APIs, JSON, SOAP, Chrome DevTools)
  • skúsenosť s JIRA alebo Slack/ Confluence
  • ochota cestovať do Viedne (plne hradené zamestnávateľom + diéty)

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3869588  Megjelentetés dátuma: 12.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 2000€ burtto/ mes. ( navýšenie zavisí od skúseností uchádzača )