IT projektový manažér (Microsoft Dynamics CRM)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
od 3500€ brutto/ mesiac (finálna suma závisí od skúseností kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete pracovať na globálnych riešeniach, ktoré sú orientované pre kľúčové potreby zákazníkov. Budete mať na starosti komplexný proces projektov od prípravy, plánovania a realizície projektov. Máte možnosť ovplyvniť celý proces projektu zamerané na riešenia Microsoft Dynamics CRM.

Vašou úlohou bude:

  • zodpovednosť za dodanie prispôsobených CRM riešení pre kľúčových zákazníkov
  • poradenstvo v oblasti implementácie vhodných IT riešení pre príslušné oblasti
  • spolupráca na internom CRM systéme s kolegami v EMEA pobočkách
  • budovanie a udržiavanie obchodných vzťahov s dodávateľmi IT služieb
  • zodpovednosť za dodržanie budgetu
  • úzka komunikácia s developermi a vrcholovým manažementom

  • finančné ohodnotenie závisí od pracovných skúseností
  • možnosť kariérneho rastu na projektového manažéra
  • školiace a vzdelávacie programy
  • friendly pracovné prostredie
  • work-life balance

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Globálna poradensko-konzultačná spoločnosť pôsobiaca v oblasti finančného poradenstva a sprostredkovania finančných služieb a poistenia.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • predchádzajúca minimálne 5 ročná skúsenosť v IT projektovom manažemente (vývoj a implementácia systémov)
  • znalosť a porozumenie projektov, nástrojov a CRM systémov
  • skúsenosť s MS Dynamics CRM 2016
  • plynulá znalosť anglického jazyka B2/C1 (denno denná komunikácia)
  • výborné komunikačné a prezentačné zručnosti

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3867209  Megjelentetés dátuma: 10.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 3500€ brutto/ mesiac (finálna suma závisí od skúseností kandidáta)