Poľnohospodársky inžinier/agronóm, lesník či farmár

Bratislavský kraj, Trnavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP/dohodou
od 1500 EUR fix brutto (finálne podmienky budú dohodnuté na základe seniority kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodnú spoločnosť, ktorá je najväčším producentom dreveného nábytku hľadáme agronóma, terénneho špecialistu, ktorý bude mať pod palcom jednotlivé plantáže topoľových stromov. Ak nemáš rád prácu v kancelárii a preferuješ tú v prírode, poď kontrolovať a koordinovať prácu dodávateľov.

Tvojou úlohou bude:
  • podieľanie sa na príprave, realizácii a vyhodnocovaní tendrov
  • vyjednávanie zmlvnných podmienok s dodávateľmi a príprava cenových ponúk (oblasť poľhospodárskych prác a materiálov)
  • odovzdávanie miesta výkonu dodávateľovi a preberanie prác
  • kontrola jednotlivých plantáži a výkonu dodávateľov, ich koordinácia
  • analýza podmienok na plantážach s cieľom predchádzať komplikáciám
  • aktívne riešenie prípadných problémov, návrhy a realizácia akčného plánu
  • príprava reportov a prezentácii pre manažment

  • po 1 odpracovanom roku týždeň dovolenky nad rámec Zákonníka práce
  • zabezpečená strava a v prípade služobnej cesty náhrada stravného
  • 15% zľava na produkty
  • dochádzkový bonus
  • príspevok na dopravu do práce

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v priemyselnej výrobe a distribúcii. Najväčší producent dreveného nábytku s cieľom poskytovať pridanú hodnotu pre koncového zákazníka obchodného domu.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa (poľnohospodárska alebo lesnícka)
  • skúsenosť s výsadbou a pestovaním lesov (minimálne 3 roky)
  • anglický jazyk na minimálnej úrovni B1 (mierne pokročilý; ústne aj písomne)
  • aktívny vodič
  • ochota cestovať cca 70% pracovného času - západné Slovensko
  • samostatnosť, zodpovednosť, schopnosť argumentácie a vyjednávania, organizačné zručnosti
  • výhodou je skúsenosť a znalosť pri využíani GPS systémov a GIS nástrojov

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3761786  Megjelentetés dátuma: 12.9.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500 EUR fix brutto (finálne podmienky budú dohodnuté na základe seniority kandidáta)