Technical support with German (gaming industry)

Miesto práce
Bratislava II
Termín nástupu
dohodou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
from 1350 euro gross (depends on skills & knowledge)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Are you fan of video games? Do you know what DLC, FPS or MMORPG means? What about having an access to the newest games and being among first ones to test them? Do you have an excellent German (especially written) and are you customer oriented? We are looking for German speakers who are also passionate gamers and would like to work in customer - technical support for one of the biggest players in gaming industry.

You will be:
  • providing solutions to customers via email
  • applying your skills, experience and technical ability to ensure customer satisfaction
  • learning and testing NEW GAMES
  • communicating with gamers in a professional manner
  • meeting individual and team performance targets

  • complex training and full support for new team members
  • gaming room with newest technology and games
  • 100% sick leave reimbursement
  • extra days of paid holidays and paid leave
  • sport activities incentive
  • possibility to work afternoon shifts (plus 200eur/ month)
  • annual rewards
  • plenty of company's events and teambuildings

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Our client is a leader in global business services, delivering extraordinary customer, employee and user experience for more than 450 of the world’s best brands.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • Fluent German (C1) and advanced English (B2)
  • Active gamer experience
  • Good understanding of social media
  • Friendly personality, be a team player and customer orientated

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis. Ak máte akékoľvek otázky k pozícii, neváhajte ma kontaktovať emailom: [email protected]

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3740628  Megjelentetés dátuma: 15.8.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: from 1350 euro gross (depends on skills & knowledge)