Senior Analytik - špecialista pre analýzy, pricing a štatistiku

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
minimálna garantovaná mzda je od 1700€ fix (avšak vyššia mzda pre seniornejšieho kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti na analytickej pozícii? Baví Vás analytika, štatistika, syntéza, práca s dátami, ktoré priamo ovplyvňujú biznis? Sledujete si makroekonomické ukazovatele a baví Vás riešiť ich ďalší vplyv na predikciu dát v budúcnosti? Potom ste ideálny kandidát pre túto seniornú pozíciu.
Pozícia je otvorená pre silnú leasingovú spoločnosť.

V rámci 5-členného teamu budete mať, okrem iného, na starosti:

  • analýza trhu, so zameraním na analýzu cien automobilov
  • analýza majetku firmy - automobilov, ktoré sú v operatívnom leasingu
  • sledovanie makroekonomickej situácie (celková situácia v ekonomike, predaj a ceny automobilov, kúpna sila, rast miezd a pod.)
  • pravidelný kontakt so zahraničnými pobočkami a internými oddeleniami (controlling, oddelenie pre spracovanie dát, účtovné oddelenie a pod.)
  • pricing-ové aktivity, predikcia cien do budúcnosti
  • mesačné uzávierkové a reportingové aktivity
  • vedenie expertných skupín v rámci firmy

  • práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti, s dobrým menom na trhu
  • motivačná finančná zložka
  • príspevok do III.piliera, rastúci od počtu rokov v spoločnosti
  • jazykové kurzy v rámci firmy
  • homeoffice, 25 dní dovolenky pre každého
  • teambuildingy
  • rôzne zľavy u partnerov firmy, možnosť lacnejšej pôžičky, a ďalšie benefity

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Medzinárodná lízingová spoločnosť, s pobočkami po celej Európe a Severnej Amerike.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert

  • skúsenosti z podobnej pozície min. 5 rokov
  • ukončený II.stupeň VŠ (ideálne ekonómia, štatistika...)
  • plynulá znalosť angličtiny, úroveň C1
  • Excel - pokročilá úroveň (výhodou je aj znalosť VBA, ale nie je podmienkou)
  • silné analytické zručnosti
  • výborné prezentačné a komunikačné zručnosti

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Kliknite nižšie a pošlite svoj štruktúrovaný životopis.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3735074  Megjelentetés dátuma: 8.8.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: minimálna garantovaná mzda je od 1700€ fix (avšak vyššia mzda pre seniornejšieho kandidáta)