Asistent /-ka predaja pre GrandOptical

Miesto práce
Bratislavský kraj
Termín nástupu
ideálne ihneď, ale je možné aj dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR fix brutto + percentá z predaja

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novej pobočky v Bratislave, hľadá Jozef, regionálny manažér GrandOptical na Slovensku, nové kolegyne a nových kolegov. Staňte sa súčasťou profesionálneho tímu s dôrazom na ľudský a empatický prístup ku zákazníkom a k sebe navzájom. Pracujte v najlepších obchodných centrách v Bratislave.

Vášou úlohou bude:
  • kompletná starostlivosť o zákazníkov (ich privítanie, obsluha, zistenie potrieb a požiadaviek, ponuka a predaj výrobkov očnej optiky - okuliare, kontaktné šošovky, slnečné okuliare a ostatné doplnky)
  • práca v počítačovom systéme so zámerom evidencie procesu predaja
  • aktívna účasť v pracovných úlohách a procesoch na predajni (preberanie, umiestnenie, zacenenie tovaru, jeho udržiavanie v poriadku)
  • podieľanie sa na marketingových aktivitách podporujúcich predaj

  • zmluva na dobu neurčitú po 3 mesačnej skúšobnej dobe. Všetko transparentne na zmluve bez drobných písmen a podmienok.
  • variabilná pracovná doba. Preferujeme 8 hodinové pracovné zmeny nerovnomerne rozvrhnuté v týždni. Ak potrebujete vybaviť lekára, úrady, akékoľvek iné povinnosti, vieme jednoducho prispôsobiť dochádzku aj vašim potrebám.
  • balíček firemných benefitov
  • prostredie svetoznámych značiek – Ray-Ban, Vogue, Emporio Armani a tiež exkluzívnych značiek, ktoré nikde inde ako u nás nenájdete. Kvalitu a dizajn zabezpečujú naše dizajnérske centrá v Taliansku a vo Francúzsku.
  • sme veľmi otvorení, úprimní a priamočiari v komunikácii smerom ku kolegom a rovnako aj smerom k vedeniu spoločnosti. Nehryzieme si do jazyka keď sa chceme zdôveriť pretože veríme v otvorené a úprimné rozhovory.
  • máme vysoké nároky na seba a vieme, že to nie je jednoduché. Záleží nám však na každom novom kolegovi aby sa cítil príjemne a sebaisto, preto tempo zaškolenia vždy prispôsobujeme Vám. Samozrejmosťou je stála spätná väzba od Vášho mentora a taktiež Vaše postrehy na mentora.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

GrandOptical je členom skupiny GrandVision Holandsko. Od založenia v roku 1891 sme sa vypracovali na najväčšieho svetového výrobcu a predajcu optických pomôcok. Nájdete nás vo viac ako 7.000 obchodoch v 40 krajinách sveta. Čaká vás vyše 50.000 nových kolegov po celom svete v tíme GrandVision. Len v našom regióne – ČR, SR, HU môžete chatovať cez firmený chat s vyše 210 obchodmi a tisíckami kolegov.

Požiadavky na zamestnanca

  • máte radi ľudí a ste kolegiálny k svojmu tímu
  • ochota učiť sa - čaká vás množstvo nových informácií, ktoré si osvojíte od svojho mentora, z našej e-
learningovej platformy a Skype seminárov
  • prax v oblasti predaja v optike výhodou
  • schopnosť práce na počítači

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3724460  Megjelentetés dátuma: 25.7.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 900 EUR fix brutto + percentá z predaja