Help desk operátor s maďarčinou a angličtinou

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 1250€ (viac v závislostí od skúseností kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta, poprednú leasingovú spoločnosť, hľadáme jazykovo vybavených kandidátov. Ak hovoríš maďarsky a anglicky, prípadne máš výbornú nemčinu a angličtinu, určite nám daj o sebe vedieť. Medzi ďalšie veľké výhody patrí ovládanie francúzskeho či talianskeho jazyka. K pozícii nie je potrebná pracovná skúsenosť, hoci môže byť výhodou, ak máš skúsenosti s prácou so zákazníkmi.

Na pozícii budeš:
  • telefonicky a emailom komunikovať s firemnými zákazníkmi (pasívna linka = nebudeš nič predávať)
  • poskytovať podporu a poradenstvo pri riešení situácii, ktoré nastanú u klienta (napr. havária vozidla = poradíš klientovi, ako má postupovať)
  • zastrešovať kontakt s úradmi, poisťovňou, či servisom v rôznych krajinách v rámci Európy
  • vybavíš "doručenie" nového vozidla k zodpovednej osobe u klienta
  • manažovať asistenčné služby pre vodičov na strane klienta
  • spracovať a sledovať rôznorodé prieskumy (napr. spokojnosť zákazníkov či podpora HR oddelenia)

  • práca v stabilnej, rastúcej spoločnosti s dobrým menom na trhu
  • príspevok do III.piliera, rastúci od počtu rokov v spoločnosti
  • príspevok na jazykové kurzy v rámci firmy
  • 25 dní dovolenky pre každého
  • teambuildingy a neformálny tím ľudí
  • rôzne zľavy u partnerov firmy, možnosť lacnejšej pôžičky,

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Náš klient je medzinárodná spoločnosť, ktorá patrí medzi lídrov vo svojom odbore. Ich krédom je kvalitné poradenstvo a individuálne riešenia pre každého zákazníka. K hlavným produktom patrí kompletný servis týkajúci sa lízingu vozidiel. Poskytujú prvotriedne, na mieru šité riešenia, ktoré pomáhajú optimalizovať mobilitu zamestnancov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

  • aktívna znalosť jazykov: Maďarčina + Angličtina, ALEBO Nemčina + Angličtina, PRÍPADNE Nemčina + Taliančina/Francúzština
  • prozákaznícka orientácia
  • výborné komunikačné zručnosti, milý prístup, ústretovosť
  • schopnosť riešiť rôznorodé ad hoc situácie
  • prax na podobnej pozícii je výhodou

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3645643  Megjelentetés dátuma: 16.4.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1250€ (viac v závislostí od skúseností kandidáta)