IT Security Specialist

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 2000€ brutto/mesačne

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Plne si uvedomuješ dôležitosť bezpečnosti v IT a jej zabezpečenie sa pre teba stalo profesionálnymi cieľom? Práve obsadzujeme pozíciu špecialistu IT v oblasti bankovníctva. Pokiaľ sa chceš pracovať na odhaľovaní rizík udržiavať pre klientov bezpečné prostredie, neváhaj a daj o sebe vedieť.

Tvojou úlohou bude:
  • Vieš naozaj aký je rozdiel medzi TCP a UDP?
  • Aj to, aký je rozdiel medzi smerovačom a prepínačom?
  • Je Ti jasné, že IT bezpečnosť nie je o tom, aký antivírus si nainštaluješ?
  • Veríš tomu, že IT svet sa netočí len okolo slova Cisco?
  • Počul si už o F5, CyberArk, Forcepoint?
  • Záleží Ti na tom, aby aj Tvoje nápady dostali šancu, aby sa zrealizovali?
  • Nemáš rád nalinajkovaný spôsob práce vo veľkých korporáciách?

  • Finančné ohodnotenie závisí od pracovných skúseností
  • Možnosť aktívneho a kreatívneho prístupu
  • Služobný notebook a mobil

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Našim klientom je konzultačná a implementačno-servisná spoločnosť pôsobiaca v oblasti IT so špecializáciou na informačnú bezpečnosť. Zabezpečuje návrh, implementáciu jednotlivých systémov a ich prevádzkovú podporu. Na našom trhu spoločnosť úspešne pôsobí od roku 2009.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

  • Veľmi dobrá znalosť problematiky IT bezpečnosti
  • Dobrá znalosť IT bezpečnostných technológií ako sú WAF, Web/Mail Proxy, NG Firewally, 802.1x, DLP, Netflow/IPFIX
  • Veľmi dobrá znalosť protokolov TCP/IP
  • Veľmi dobré skúsenosti s detekciou príčin prevádzkových problémov a s ich odstraňovaním
  • Dobré prezentačné a komunikačné schopnosti
  • Vedieť komunikovať v anglickom jazyku písomne aj ústne

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3641038  Megjelentetés dátuma: 10.4.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2000€ brutto/mesačne