Interný tréner so skúsenosťou s trénovaním leadership

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
od 1500 EUR fix brutto (finálne podmienky budú dohodnuté na základe seniority kandidátov)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte nadšenie a vášeň pre vzdelávanie a rozvoj zamestnancov? Pre stabilnú a dôveryhodnú spoločnosť v oblasti reatilu, kde dôležitá je kvalita a ľudskosť, hľadáme skúseného HR špecialistu pre vzdelávanie. Garantujeme vám vysokú mieru autonómie, priestor pre sebarealizáciu a kreatívne nápady.

Vašou úlohou bude:
  • analýza a identifikácia vzdelávacích potrieb
  • tvorba plánu vzdelávania
  • tvorba a realizácia vzdelávacích aktivít - tréningov, školení, workshopov (oblasť soft aj hard skills)
  • správa týchto aktivít v systéme
  • koordinácia externého vzdelávania zamestnancov
  • organizovanie školení (interných, externých, mimo povinného a jazykového vzdelávania)
  • zodpovednosť za finančné zdroje pre rozvoj a vzdelávanie
  • participácia na projektoch zameraných na inovácie
  • tvorba a koordinácia adaptačného procesu novoprijatých zamestnancov
  • správa, evidencia, štatistiky, ale aj vyhodnocovanie E-learningového systému
  • príležitostne aj iné aktivity v rámci HR (prieskum spokojnosti zamestnancov, hodnotiace pohovory a iné)

  • zľavová karta na nákup
  • zľavy v partnerských obchodoch
  • bonusy pre zamestnancov s originálnymi nápadmi či výnimočným výkonom
  • mimoriadny príspevok v prípade narodenia dieťaťa či výročia zamestnanca v spoločnosti
  • firemné teambuildingy, školenia či iné formy vzdelávania

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Maloobchod

Stabilný nadnárodný retailový reťazec. Jeden z lídrov v oblasti siete supermarketov (potravinárstvo) s viac ako 60 ročnou tradíciou.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

  • minimálne 2 ročná prax v oblasti vzdelávania a rozvoja zamestnancov (výhodou skúsenosť v maloobchode)
  • skúsenosť s trénovaním v oblasti vedenia a motivovania podmienkou
  • aktívna znalosť anglického jazyka (minimálne úroveň B2)
  • vodičský preukaz skupiny B - aktívny šofér
  • vysokoškolské vzdelanie (oblasť ľudských zdrojov, personálneho manažmentu prípadne iný humanitný odbor)
  • pokročilá znalosť balíćka MS Office
  • samostatnosť a dôslednosť
  • schopnosť práce v tíme ľudí s rôznymi charakteristikami
  • odolnosť voči stresu
  • balance v orientácii na cieľ a ľudí - zákazníkov i zamestnancov

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3640665  Megjelentetés dátuma: 9.4.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500 EUR fix brutto (finálne podmienky budú dohodnuté na základe seniority kandidátov)