Hľadáme hravého špecialistu zákaznickej podpory s nemčinou

Miesto práce
Bratislava I
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1300eur btt

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo tak pracovať v prostredí plnom hračiek a využívať nemčinu a angličtinu na dennej báze? Láka ťa práca v medzinárodnom ale nekorporátnom prostredí? Chceš sa rozprávať s native speakerami a zlepšovať si komunikačné zručnosti? Poď pracovať pre kanadskú spoločnosť s pobočkami po celom svete a vkroč do ríše hračiek. Plat od 1300eur btt podľa skúsenosti.

Tvojimi úlohami bude:
  • telefonická a emailová komunikácia s klientami z Nemecka
  • riešenie rôznych zákazníckých problémov
  • spracovávanie objednávok
  • reporting ohľadom objednávok a hovorov
  • plnenie individuálnych aj tímových cieľov
  • účasť na týždenných mítingoch a vzdelávacích seminároch

  • individuálny prístup, rozvoj a vzdelávanie
  • finančné bonusy
  • 2 extra dni voľna
  • sick days
  • teambuildingy, firemné akcie a eventy
  • parkovacie miesta

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Iné neuvedené oblasti

Naším klientom je globálny výrobca inovatívnych hračiek, ktorý je držiteľom niekoľkých svetových ocenení za najlepšie hračky. V 16 pobočkách po celom svete zamestnáva viac ako 1 600 zamestnancov a stále rastie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Prax na pozícii/v oblasti

call centrum

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • plynulá úroveň nemeckého aj anglického jazyka
  • vyníkajúce komunikačné zručnosti a orientácia na zákazníka
  • multitasking a schopnosť riešiť problémy
  • tímový duch

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3620452  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1300eur btt