Zvárací technológ

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
min. od 1300 eur btt (výška platu závisí od skúsenosti kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zváracieho technológa s praxou so zváraním rôznych materiálov unikátnych rozmerov. Chcete pracovať pre slovenskú spoločnosť s tradíciou výroby tlakových nádob najrôznejších druhov takmer 60 rokov? Chcete mať prístup k najnovším technológiam a zúčastňovať sa zaujímavých projektov?

Vašou zodpovednosťou bude:
  • tvorba a vedenie príslušnej technologickej dokumentácie a technologických podkladov zvárania
  • sledovanie a riešenie technologických problémov a spolupráca pri vybavovaní reklamácií
  • zabezpečovanie technologického dozoru počas výroby
  • príprava podkladov pre technologické a pracovné skúšky
  • preskúšavanie zváračov
  • koordinácia nových projektov
  • potrebná administratíva

  • práca s novými technológiami a modernými procesmi
  • možnosti ďalšieho vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie
  • kariérny rast
  • flexibilita a stabilita slovenského manažmentu
  • dobrý kolektív a otvorená komunikácia

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient zabezpečuje kvalifikovanú výrobu tlakových nádob všetkých prevedení so skúsenosťami od roku 1960. Hlavným predmetom činnosti prevádzky je výroba, oprava a montáž zariadení pre chemický, energetický, plynárenský a potravinársky priemysel, dodávka oceľových konštrukcií a stavieb na kľúč, oprava a údržba veľkokapacitných nádrží.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

zvaraci technolog

Počet rokov praxe

4

Na tuto pozíciu potrebujete:
  • certifikát - inžinier zvárania IWE alebo EWE
  • prax na pozícii zváračského technológa/inžiniera min. 4 roky
  • znalosť zvárania rôznych materiálov a výrobkov rôznych rozmerov
  • znalosť metód TIG, MIG, MAG
  • pracovná znalosť anglického jazyka (aspoň B1)
  • prax pri výrobe tlakových zariadení podľa EN 13445 a potrubí podľa EN13480 výhodou

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3620450  Megjelentetés dátuma: 13.3.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: min. od 1300 eur btt (výška platu závisí od skúsenosti kandidáta)