Obchodný zástupca a projektový manažér pre stavebnú spoločnosť

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1800 EUR fix brutto + ročný bonus

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre medzinárodne pôsobiacu obchodno-výrobnú spoločnosť pôsobiacu v oblasti stavebníctva hľadáme skúseného projektového manažéra, schopného nie len riadiť projekty, ale aj budovať a udržiavať dlhodobé pozitívne vzťahy so zákazníkmi. Nadchni seba a tvojich zákazníkov rozmanitými možnosťami úpravy vonkajšieho životného priestoru.

Tvojou úlohou bude:
  • akvizičná činnosť ale aj starostlivosť o už existujúcih klientov (predajcovia, architekti, investori, primátori miest a obcí a podobne)
  • zodpovedať za projekty v komplexnom rozsahu - od prvéko kontaktu po realizáciu
  • vedenie obchodných rokovaní
  • príprava cenových ponúk
  • riešenie prípadných reklamácií
  • reporting výsledov nadriadenému
  • zúčastňovať sa pracovných porád a cestovať s umýslom vzdelávania sa a klientskych eventov
  • komunikácia a kooperácia s inými oddeleniami spoločnosti - technické oddelenie, zákaznícky servis a podobne
  • administratíva spojená s predajom a riadním projektu

  • odborné zaškolenie
  • možnosť home officu
  • podpora vzdelávania v rôznych oblastiach - obchodné zručnosti, jazykové znalosti a pod.
  • služobný automobil, telefón a notebook aj na súkromné účely

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Stavebný priemysel

Medzinárodná spoločnosť s dlhoročnou tradícou. Výrobca a predajca betónových výrobkov - dlažby, plotové systémy a rôzne iné možnosti riešenia exteriérov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

  • minimálne 3 ročná skúsenosť s obchodným zastúpením v rámci Bratislavského kraja (stavebný priemysel výhodou)
  • minimálne ročná skúsenosť s riadením projektov
  • vysokoškolské, prípadne stredoškolské vzdelanie technického smeru
  • znalosť a orientácia na stavebnom trhu
  • anglický jazyk minimálne na úrovni B1
  • vodičský preukaz skupuiny B - aktívny vodič
  • pokročilá znalosť práce s PC (MS balíček, výhodou znalosť CRM)
  • proaktívny prístup k práci, zákaznícka orientácia, komunikatívnosť, ale zároveň schopnosť načúvať

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3549978  Megjelentetés dátuma: 29.11.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1800 EUR fix brutto + ročný bonus