Ekonomická podpora pre bankový sektor v Komárne

Miesto práce
Komárno
Termín nástupu
dohodou
1100€ btt. /mesiac +bonusy ( odmeňovanie súvisí od individuálnych schopností daného kandidáta)

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš finančné zázemie, ovládaš analýzu finančných podkladov a rád zastrešíš drobné administratívne záležitosti? Ak navyše rád komunikuješ a chcel by si sa stať súčasťou bankovej oblasti, odporúčame ti uchopiť sa tejto šance. Pre známu banku s hľadá špecialista, ktorý bude pravou rukou Vzťahových manažérov. Na dennej báze budeš v styku s rôznymi úverovými prípadmi, ktoré ti otvoria dvere do korporátneho bankovníctva.

Tvojou náplňou práce bude:

  • podpora vzťahových manažérov - spracovávanie finančných výkazov, spracovanie dokladov, čerpanie úverov, získavanie informácií k úverovým návrhom
  • poskytovanie jednoduchších bankových služieb - informácie o platbách, termináloch, poskytovanie informácií ohľadom elektronického bankovníctva
  • starostlivosť o klientov - otváranie účtov
  • spolupodieľanie sa na obchodnej činnosti
  • evidencia dokumentov súvisiacich s obchodnými prípadmi

  • finančné ohodnotenie vzhľadom od skúseností + variabilná zložka platu
  • možnosť aktívneho a kreatívneho prístupu
  • možnosť naučiť sa pri Vzťahových manažéroch mnohým obchodníckym zručnostiam
  • poskytnutie komplexného zaškolenia a prehľadu v rámci bankových služieb
  • priestor na rast a sebarealizáciu
  • tímovosť
  • príspevok na DDS
  • zaujímavé zľavy na bankové a poistné produkty
  • worklife balance

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Bankovníctvo, peňažníctvo

Našim klientom je známa banka.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosť s prácou vo finančnej oblasti min 1. rok ( ideálne priamo v banke)
  • znalosť finančných výkazov
  • komunikačné a obchodné zručnosti
  • anglický jazyk / maďarský jazyk- výhodou
  • vodičský preukaz sk. B - aktívny vodič
  • používanie systémov MS Office na pokročilej úrovni
  • samostatnosť
  • tímová práca
  • dobrý time - management

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3466224  Megjelentetés dátuma: 8.8.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1100€ btt. /mesiac +bonusy ( odmeňovanie súvisí od individuálnych schopností daného kandidáta)