.net developer - stretni sa s výzvou

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
od 1700 € btt mesačne

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyvíjame riešnia, o ktorých 99% ľudí netuší, že existujú. PSD2, Big data, Biometria? Potrebujeme realizovať nové nápady, preto vrámci rozširovania tímu hľadáme .NET (C#) programátora. Buď súčasťou spoločnej výzvy a spolupodieľaj sa na formovaní IT pre bankovníctvo novej generácie.

Náplň práce:
  • vývoj a modifikácia bankového intranetového portálu v prostredí Microsoft. NET nad SQL databázami (MSSQL, MySQL)
  • vývoj modulov pre existujúci intranetový portál (backend aj frontend)
  • vývoj prvkov novej servisne orientovanej architektúry (backend, webservices, winservices, partner API, WS clients, data connectors)
  • analýza požiadaviek na nové funkcionality a na úpravy štandardných funkcionalít
  • návrh SQL DB štruktúry
  • programovanie SQL procedúr
  • spoluúčasť pri implementácii IT projektov
  • podpora pri príprave stratégie a koncepcie rozvoja aplikácií

  • motivujúce finančné ohodnotenie a bonusy
  • zaujímavé zľavy na čerpaní bankových a poistných produktov
  • príspevok na DDS
  • neformálne prostredie a flexibilná pracovná doba
  • dobrý skúsený tím
  • možnosť realizovať svoje nápady, využívať vlastné vývojárske postupy, patterny a tooly
  • priestor pre kariérny a osobnostný rast, účasť na IT konferenciách
  • brainstorming v kaviarni, pri dobrom obede alebo na prechádzke v parku
  • práca v stabilnej a dôveryhodnej banke rodinného typu, kde sú dôležité vzťahy a ľudskosť, podpora

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Finančné poradenstvo, sprostredkovanie finančných služieb a poistenia

Stabilná a dôveryhodná banka rodinného typu, kde sú dôležité vzťahy a ľudskosť

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Programátorské znalosti:
  • .NET/C#
  • SQL - programovanie, administrácia
  • SQL Server - pokročilý
  • skúsenosti s vývojom webservices (REST, SOAP) a winservices
  • Angličtina aspoň na pasívnej úrovni

Výhodou :
  • Skúsenosti s programovaním bankových systémov, so servisne orientovanou architektúrou

Značka prémiového recruitmentu S&you patrí do portfólia pôvodom francúzskej skupiny SYNERGIE, 5. najväčšieho poskytovateľa HR služieb v Európe.
V regióne Česko-Slovensko pôsobíme už viac ako 25 rokov.

Špecializujeme sa na vyhľadávanie a výber zamestnancov na pozície špecialistov, stredného a vyššieho manažmentu.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov

Zaujala Vás táto pracovná ponuka? Pošlite svoj štruktúrovaný životopis na adresu [email protected]. Do predmetu správy, prosím, uveďte názov pozície, o ktorú máte záujem.

Máme pácu pre Senior aj Junior developera

Odpovedáme všetkým kandidátom do 3 pracovných dní, a to aj v prípade zamietavého stanoviska

Nenašli ste ponuku, ktorá by Vás zaujala? Navštívte našu stránku www.synergie.sk, kde nájdete aj pozície, ktoré nie sú zverejnené na pracovných portáloch.

Poznáte niekoho, kto je vhodným kandidátom na jednu z našich pozícií? Zapojte sa do nášho referenčného programu a získajte 200 EUR!

Kontakt

ID: 3417951  Megjelentetés dátuma: 12.6.2018  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1700 € btt mesačne